Tavsiye Android icin oyun controller

Sponsorlu Bağlantılar

musti50

Üye
    Konu Sahibi
Android icin oyun controller
Slm arkadaslar biraz arastirdim ama ginede size sorayim dedim
Gameloft oyunlarini misal mc5 yada asphalt 8 hangi controller ile oynanirmi
Youtubedan baktim ama hepsi original ps3 controller ile oynuyorlar buda bana biraz pahali geldi oyuzden ebayden sahte ps3 Controller almak istiyorum android telefon icin acaba oda ayni isi görürmü?

Birde aldikdan sonra ayarlari fazla karisikmi?
Saygilar

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
sanirim cihazın rootlu olmasi gerekiyo

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Eger oyun uyumluysa controller a zaten otomatik kendi ayarlanir uyumlu deilse kendi ayarlarsin

Moto_G

Üye
Eger oyun uyumluysa controller a zaten otomatik kendi ayarlanir uyumlu deilse kendi ayarlarsin
Aynen eğer Control'de GamePad veya başka bişey varsa ordan yaparsın ben otg ile shadowgun oynayabiliyorum.

musti50

Üye
    Konu Sahibi
Dün ebayden snakebyte controller almisdim Bluetooth ile calisiyordu onunla shadowgun oyunuda oluyordu ama malesef gameloft kabul etmiyor

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Dün ebayden snakebyte controller almisdim Bluetooth ile calisiyordu onunla shadowgun oyunuda oluyordu ama malesef gameloft kabul etmiyor
Cihazini rootlayip bi programla manuel ayarliycaksin

musti50

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim daha aciklarmisin yani snakebyte ile oluyormu ama malesef yt hic video yokdu ve ayarlari nereden bulucam

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
PriZm

PriZm

Üye
Samsung Gamepad / Moga Controller / Ps3 konsolu

Bunlar androidde bluetooth ile kesin çalışan konsollardır.Bi ara bende Samsung Gamepad i almayı düşünüyorum.

musti50

Üye
    Konu Sahibi
Moga cok süper rootsuz calisiyor ama 40eu basliyor

musti50

Üye
    Konu Sahibi
buda fena degil aslinda

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Samsung gamepad almayı bende düşünüyordum ama oyun desteği pek, fazla deil asphalt nfs mc shadoegun u fln destekliyo

Üst Alt