Themer: Launcher, HD Wallpaper v1.64

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Themer: Launcher, HD Wallpaper v1.64

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Android 4.1 ve üzeri gerektirir.Bu uygulama ile telefonunuz üzerinde oldukça güzel görsel değişiklikler yapabiliyorsunuz.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: najanaja

najanaja

najanaja

Üye
:tşk: az önce aklıma geldi marketten yüklediydim ben bunu ama önceden eski telde temaları düzenliyodum ingilizce kelimeleri tr yapıyodum şimdi bulamadım nasıl düzenleme yapıyoduk temaları?

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: az önce aklıma geldi marketten yüklediydim ben bunu ama önceden eski telde temaları düzenliyodum ingilizce kelimeleri tr yapıyodum şimdi bulamadım nasıl düzenleme yapıyoduk temaları?

Dostum bunu bi kere yukledim hosuma gitmedi sildim içeriği hakkında hiç bilgim yok :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
Dostum bunu bi kere yukledim hosuma gitmedi sildim içeriği hakkında hiç bilgim yok :)
Paylaşırken övüyon kendin beğenmiyon olurmu hiç :-D aslında güzel temaları var da bende kaldıracam go ya dewam :-D

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşırken övüyon kendin beğenmiyon olurmu hiç :-D aslında güzel temaları var da bende kaldıracam go ya dewam :-D
:D
Go birazda symbiani andiriyor kullanımı kolay dostum rahat oluyor kullanımı :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
yok. bakam bi :)

• Beğen
tomm

tomm

Üye

Kardeşş türkçe çeviri yapmak istiyosan bana ulaş gerçi bu uygulamanın çevirisi baya bir sabır istiyor.

Üst Alt