İstek Telefon Şarj Olmuyor (YARDIM)

Sponsorlu Bağlantılar

qwerty65

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Şarj Olmuyor (YARDIM)
Telefon S3 Mini ve Virginity V13 yüklü. Yaklaşık 1 saat önce şarjım %5'ti elime aldım baktım kapandı, açıldığında %2'ydi. Şarja taktım, 10 dakika sonra baktım %1 olmuş şarj ve telefon aşırı ısınmıştı. Bataryayı söktüm taktım öyle denedim olmadı. Patlıyacak gibi ısınıyor telefon. Nedir sorun.

Şimdi de telefon kapalıyken şarj olduğunda pil simgesi geliyor ya o geliyor 10 saniye sonra tekrar yuvarlak çubuk dönüyor.

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Şarj soketinde yada şarj aletinde sorun var.
Garantisi varsa servise gönder

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Batarya ömrünü tamamlamış olabilir mi? Ne zamandır kullanıyorsunuz? Şarj adaptörünüz, telefonunuz ve bataryanız orjinal mi?

Invoke

Invoke

Üye
Büyük ihtimalle bataryan ölmüştür.

qwerty65

Üye
    Konu Sahibi
Batarya ömrünü tamamlamış olabilir mi? Ne zamandır kullanıyorsunuz? Şarj adaptörünüz, telefonunuz ve bataryanız orjinal mi?

1,5 yıl oldu yaklaşık. Telefonda bataryada orjinal.

Başka bir bataryayla deniyeceğim öğrenirim o zaman sorunu. Teşekkür ederim yardımlarınız için.Bataryamı başka bir s3 mini de şarj ettim normal bir şekilde oldu. Daha sonra kendi telefonuma taktım, telefonu rom lu halinden orjinal haline getirdim ama telefon aşırı ısınıyor 52 dereceyi gördü. Şarj yine aynı şekilde olmuyor. Yarın garantiye vereceğim telefonu. Şarj soket yerinin ve bataryanın bozuk olduğunu söyleyeceğim. Herhangi bir şey söylememe gerek yok değil mi?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Root'luysan bahane ederler.

0MG90

0MG90

Üye
1,5 yılda bataryanın öleceğini sanmam benim 2,5 yılı aştı gayet iyi idare ediyor
1,5 yıl oldu yaklaşık. Telefonda bataryada orjinal.

Başka bir bataryayla deniyeceğim öğrenirim o zaman sorunu. Teşekkür ederim yardımlarınız için.Bataryamı başka bir s3 mini de şarj ettim normal bir şekilde oldu. Daha sonra kendi telefonuma taktım, telefonu rom lu halinden orjinal haline getirdim ama telefon aşırı ısınıyor 52 dereceyi gördü. Şarj yine aynı şekilde olmuyor. Yarın garantiye vereceğim telefonu. Şarj soket yerinin ve bataryanın bozuk olduğunu söyleyeceğim. Herhangi bir şey söylememe gerek yok değil mi?
Isındığını ve şarj olmadığını söyle

qwerty65

Üye
    Konu Sahibi
Root'luysan bahane ederler.

Yok o işlemleri hallettim download sayacı felan sıfırladım cihaz offical gözüküyorBir de telefonu aldığım mağazaya mı götüreyim yoksa samsung servisine mi?

Üst Alt