Öneri Hangi Çözünürlükte wallpaper indirmem lazım?

Sponsorlu Bağlantılar

Moto_G

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Çözünürlükte wallpaper indirmem lazım?
Arkadaşlar ben telefona wallapaper atacağım.Şimdi kendi çözünürlüğüne bakıp indirince olmuyor hangi çözünürlüğüne bakıp wallpaper indireceğim ve indirebileceğim site tavsiyesi?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
zedge tam size göre üstelik sizin beğendiğiniz wallpaper ları da başkaları ile paylaşabiliyorsunuz bir deneyin

Moto_G

Üye
    Konu Sahibi
zedge tam size göre üstelik sizin beğendiğiniz wallpaper ları da başkaları ile paylaşabiliyorsunuz bir deneyin
Zedge'yi biliyorum orda çok güzel bulamıyorum.Başka siteler var çözünürlük seçmeli ama tam telefona göre felan olmuyor o yüzden yinede çok sağolasın.

Otroligt

Otroligt

Üye
Telefonun marka modeli nedir

MaxipmaN

Üye
örneğin telefunun ekran çözünürlüğü 1280x720 duvar kağıdı indirirken 720x1280 olarak aratıp indireceksin

Moto_G

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun marka modeli nedir
örneğin telefunun ekran çözünürlüğü 1280x720 duvar kağıdı indirirken 720x1280 olarak aratıp indireceksin
Her zaman elimde farklı telefon oluyor kardeşim mesala nexus4 ün ki o çözünürlük yazıyorum googlede bile yok ama zedge den indirdiğim nexus4 wallpaper leri farklı çözünürlük 5-10 px arası değişiyor.Yani özelliklerde yazan çözünürlüğe göre indirince olmuyor yada hiç yok :)

Üst Alt