Karşılaştırma Sony Xperia Z2 vs Nokia Lumia 1520

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Çoklu alıntı yaparsan daha iyi olur görüntü kirliliği oluyor böyle ve mesaj kasma.
iPhone 6'nın sızan fotoğrafları SDnet'de eleştirildi. Eğer ekranı gerçekten büyürse satış rakamlarından görücez nasıl tuttuğunu.

Birincisi mesaj kasma gibi bir amacım yok nerede uyduruyorsun? Evet görücez. Ekranı büyütüp çerçevesini yok ederlerse cihazı olduğundan daha küçük gösterecektir.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Birincisi mesaj kasma gibi bir amacım yok nerede uyduruyorsun? Evet görücez. Ekranı büyütüp çerçevesini yok ederlerse cihazı olduğundan daha küçük gösterecektir.
ikincisi ya da üçüncüsü var mı :kıskıs:

0MG90

0MG90

Üye
Mesaj kasma oluyor anlamında yazdım onu.

alical33

alical33

Üye
herkes z2 demiş ama ben 1520 diyorum kullanıyorum memnunum ve tavsiye ediyorum androidde hemen her marka teli kullandım ve en kötü arayüz bence sony ürünlerinde wp istiyorsan 1520 yi al ama android isterim dersen de bence m8 veya 32gb lg g3 al

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
key43

key43

Üye
    Konu Sahibi
Ne yani iPhone 5S daha mı iyi Z2 den ?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Ya bu iki cihazın sadece kameraları ve ekranı kıyaslanabilir neredeyse. Başka hiç bir şeyi kıyaslanamaz çünkü işletim sistemleri farklı o yüzden z2 daha iyi diğeri daha iyi diyerek kendinizi boşa yormayın.. Eğer wp almak istiyorsan 1520, android almak istiyorsan z2 yada başka android cihazlarına bakmalısın. Ben 1520 öneriyorum.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
key43

key43

Üye
    Konu Sahibi
Ya bu iki cihazın sadece kameraları ve ekranı kıyaslanabilir neredeyse. Başka hiç bir şeyi kıyaslanamaz çünkü işletim sistemleri farklı o yüzden z2 daha iyi diğeri daha iyi diyerek kendinizi boşa yormayın.. Eğer wp almak istiyorsan 1520, android almak istiyorsan z2 yada başka android cihazlarına bakmalısın. Ben 1520 öneriyorum.
Açıkçası wp hiç kullanmadım ve 1-2 yıl kullanmayı düşünmüyorum gelişmediği sürece. Çünkü kullanan arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla bir çok eksiği var ve geliştirilmesi lazım. Bu yüzden wp düşünmüyorum.
Özellik aradığım içinde iPhone düşünmüyorum. Yine kalıyor Android. Fakat Android de ki en iyi telefonu bulmaya çalışıyorum.
Bu konuyuda 1520 yi merak ettiğim için açtım yani.

Invoke

Invoke

Üye
Z2 daha az optimizakyonluymuş beyler, almayın. :eek:

• Beğen
Tepkiler: key43

Üst Alt