Haber Windows Phone Android tarzı model kilit çok yakında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teuseus

teuseus

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone Android tarzı model kilit çok yakında
Windows Phone 8.1 için Microsoft tarafından yayınlanan yeni kilit ekranları herkes tarafından beğeni ile karşılaşmıştı. Uygulama beta süresinde ve indirilebilir durumda.

Sistem için yayınlanan API’ler ile yeni kilit ekranları yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Bir kaç saat önce XDA Forumunda paylaşılan bilgi ve videolara göre Android’de görmeye alıştığımız Model Kilit Ekranı artık Windows Phone için de kullanılabilir olacak.

Uygulamanın APİ’ler yardımı ile Microsoft tarafından değil bir kullanıcı tarafından yapıldığını tekrardan hatırlatmak isterim.

Çok yakında daha fazla kilit ekranı ortaya çıkacaktır. Uygulama Samsung Ativ S cihazı üzerinde görüldü. Dün sızdırılan bilgide ise yeni Mega Kutu gün yüzüne çıkmıştı.

Windows Phone Model Kilit Ekranı Video 1

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Kaynak Linki :

• Beğen
Tepkiler: MixRadio

BelaMonte

BelaMonte

Üye
İndirilebilir durumda mı

teuseus

teuseus

Üye
    Konu Sahibi
Hayır ancak çok yakında indirilebilir duruma gelecektir. Dediğim gibi microsoft değil geliştirici yayınlıyor.

R.A.M

R.A.M

Üye
bana biraz kasıyor gibi geldi

teuseus

teuseus

Üye
    Konu Sahibi
Lag olması normal apiler daha yeni dağıtıldı :D

beats

beats

Üye
Samsung ATIV-S interlop unlock yapıldığı için sisteme pek çok yönden müdahale edilebiliyor ve pek çok uygulama rahatlıkla yüklenebiliyor.
Bu yüzden denemeler de genellikle bu interlop unlocklu Samsunglarda yapılıyor.

İnterlop unlock'un bizim yaptığımız normal unlocktan farkı, sistem ayarlarını değiştirebilecek uygulamalar yüklenebilmesi.
En net anlatım budur.

teuseus

teuseus

Üye
    Konu Sahibi
En net anlatım budur.
Tabiki ancak bu düzeltme ve yenilikler apiler dağıtıldığı için yapılıyor hatırlatmak isterim. Yoksa unlock olduğu için değil :) Tabi unclok işlemin getirisi de var.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
güzel tamda aradığım şey bu :tşk: paylaşım için

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Clock Hub programının yapımcısı yapıyor bu uygulamayıda. Bu adama güvenmiyorum ben. Bir uygulama çıkarıyor ya duzgun uygulamayı bozuyor yada hiç güncelleme vermiyor.

ndn nyle gndrdğmle ilglnysn sylsne brz :)))))

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan
4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu olursa dinamik kilit ekranı nasıl olacak ikisi birbirinden farklı şeyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt