samsung glaxy note 8 vs ipad mini

Sponsorlu Bağlantılar

tifazcik

tifazcik

Üye
    Konu Sahibi
samsung glaxy note 8 vs ipad mini
arkadslar carsamba gunu alıcam 2 si arsında galdım şöyle durm var ipad mini alırsam 16 gb lik alıcam az geldi ama hangsi iyi

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Note 8 alma eger android istiyosan tab pro 8.4 al

• Beğen
Tepkiler: avast
tifazcik

tifazcik

Üye
    Konu Sahibi
genemi sen panpa ( şaka yaptım o çok pahlı be garsass)

tifazcik

tifazcik

Üye
    Konu Sahibi
olum bn 8 e gescem zaten para yok ogrenciyi hacı

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
İpad mini de ucuz degil ki usta

avast

avast

Üye
Kardesim tap pro 8,4 e baksama birde snapdragon800 falan var

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Tab pro 8.4 antutu puani 35000 kusur 8 cekirdekli tab pro yu bile geciyo guc tasarrufu acikken hic kasmadan nova asphalt fifa oynuyorum
Note 8 i elime aldim asphalt grafik seviyesi dusukteyken bile sistem zorlaniyo oyunu oynatmada

avast

avast

Üye
Bende pro 8,4 aldim dayima guzel cihaz 770 e almistim indirimle bence f/p tabi sizi bilemem

tifazcik

tifazcik

Üye
    Konu Sahibi
770 tl ye nerden aldın

esokmen

esokmen

Üye
Tab pro 8.4 antutu puani 35000 kusur 8 cekirdekli tab pro yu bile geciyo guc tasarrufu acikken hic kasmadan nova asphalt fifa oynuyorum
Note 8 i elime aldim asphalt grafik seviyesi dusukteyken bile sistem zorlaniyo oyunu oynatmada
Sallama be kardeşim aynı cihaz bende var oyle bir sey yok fifa14 d oynadım Asphalt da oynadim cihaziniov ama abaskasina camur atma

esokmen

esokmen

Üye
Ipad mini yurtta oda arkadasimda var memnun kardesim ipad mini de guzel ama sd kart girişi olmamasi sikinti

esokmen

esokmen

Üye
Teknolojiye yetismek imkansız butcene ve ihtiyacina gore en iyisini al :)

avast

avast

Üye
Tekonsada 799 du adam cumartesi indirim olur dedi cumartesi 770 e aldim pazartesi gunu 800 u gecmisti fiyati :D

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Tekonsada 799 du adam cumartesi indirim olur dedi cumartesi 770 e aldim pazartesi gunu 800 u gecmisti fiyati :D
Ben tablet bakarken teknosada 1000 liraydi bimeksde 900 e gorunce baliklama atladim keske bekleseydim :(

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Sallama be kardeşim aynı cihaz bende var oyle bir sey yok fifa14 d oynadım Asphalt da oynadim cihaziniov ama abaskasina camur atma
Magazada elime almistim asphalt oynayamamistim o tableti note 8 diye hatirliyorum

avast

avast

Üye
Sans biraz ya

tifazcik

tifazcik

Üye
    Konu Sahibi
bal :D

Üst Alt