Öneri Android bölümüne MIUI alt bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Superfan

Superfan

Üye
    Konu Sahibi
Android bölümüne MIUI alt bölümü
Bilmeyenler için; MIUI, android'in görsel açıdan üst düzeyde farklılaştırılmış bir android tabanlı işletim sistemi diyecem de işletim sistemi kadar da farklı değil. Ama görsel olarak farklı bir işletim sistemi kelimesini hak edeiyor.

Aslında ben sevmiyorum, kullanmıyorum ama sırf bunun için her dilde bir sürü forum var. Bence android bölümüne genel bir MIUI alt bölümü açılabilir. Ben düşünüyorum, öyleyse varım diyorum ama sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum :ehe

Hatta yanına bir CM de açılabilir. Zaten şu an için ikisi kadar büyük bir şey yok. Ama CM, MIUI kadar da önemli değil, tabiki.

Türe

Türe

Üye
Bence gereksiz. Zaten android yazılım bölümünde gerekli cihazlar için konular açılıyor bunun için.

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
Superfan

Superfan

Üye
    Konu Sahibi
Bence gereksiz. Zaten android yazılım bölümünde gerekli cihazlar için konular açılıyor bunun için.
İşte orada MIUI ile ilgili fazla bir şey yok ama olsaydı da yani MIUI konularının babası olabilirdi. Yani bu Cyanogenmod gibi bir şey değil. Bu ayrı bir şey ya. Dandik MIUI ama MIUI işte.. :ehe

"Me You I" diyorum :op:

Türe

Türe

Üye
İşte orada MIUI ile ilgili fazla bir şey yok ama olsaydı da yani MIUI konularının babası olabilirdi :D Yani bu Cyanogenmod gibi bir şey değil. Bu ayrı bir şey ya. Dandik MIUI ama MIUI :D

"Me You I" diyorum :D
Her cihaz için tek çeşidi olan bir rom. Hani AOSP veya AOKP desen anlarım da MIUI için bence gereksiz.

Invoke

Invoke

Üye
Bence de gereksiz. :D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Arkadaşların dediği gibi işletim sistemleri için geliştirici gruplarını da AOSP, AOKP, MIUI, Snapshot vs eklersek Android bölümünü çok karışacaktır.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
konu sahibinin isteği üzerine :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt