Tavsiye Sony z1 Compact nasıl bir cihaz?

Sponsorlu Bağlantılar

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Sony z1 Compact nasıl bir cihaz?
Merhaba, z1 Compact nasıl bir cihaz? Bu cihazın ısınma durumu nasıl? Herhangi bir performans sıkıntısı var mı? Ekranda bakış açısı değişince z1 deki gibi bozuluyor mu? Pili nasıl? Kullanan arkadaş var mı?

Invoke

Invoke

Üye
İyi bir cihaz.
Isınma olayı standart.
Performans sıkıntısı yok.
IPS panel kullanıyor, Z1 gibi değil.
Pili de yeterince iş görecektir.
Bazı serilerde kasa açıklığı varmış. Bunu araştır.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Z1 Compact'tan herhangi bir şikayet duymadım. G2 veya Z1 Compact al.

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
İyi bir cihaz.
Isınma olayı standart.
Performans sıkıntısı yok.
IPS panel kullanıyor, Z1 gibi değil.
Pili de yeterince iş görecektir.
Bazı serilerde kasa açıklığı varmış. Bunu araştır.
Hocam kullandınız mı bilmiyorum ama htc ONE m7 ısıyı biraz fazla belli ediyor.
Karşılaştırma yapma imkanımız var mı? Biraderimde general Mobile elite var; ısınmıyor gibi birşey.

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Z1 Compact'tan herhangi bir şikayet duymadım. G2 veya Z1 Compact al.
LG arayüzü çok hantal o yüzden LG almam. Siz ne iş yaşıyorsunuz? Şikayet duymadım dediğiniz için soruyorum :)

Invoke

Invoke

Üye
Alüminyum kasadan dolayıdır.
Hayır, kullanmadım.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
LG arayüzü çok hantal o yüzden LG almam. Siz ne iş yaşıyorsunuz? Şikayet duymadım dediğiniz için soruyorum :)
Bence arayüzü gayet iyi. Ben G2 kullanıyorum ve arayüzünde bir sorunlala karşılaşmadım. Z1 Compact hakkında forumlarda hiç şikayet duymadım.

Son düzenleme:
bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Htc desire 816 ya bi bak o da guzel

Invoke

Invoke

Üye
816, Z1C ye göre bayağı düşük kalıyor.

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Bence arayüzü gayet iyi. Ben G2 kullanıyorum ve arayüzünde bir sorunlala karşılaşmadım. Z1 Compact hakkında forumlarda hiç şikayet duymadım.
Benim kullandığım 1 aylık cihazda hantaldı. Bana reno gelen araç size bugatti gelebilir. İos kullandığım için belki de.

0MG90

0MG90

Üye
Isınması normal düzeyde, pili G2 ile rahat kapışır Stamina modu kapalı 3-4 gün dayandığını gördüm. Arka panel plastik görünümlü cam olduğu için manyetik girişin orada çok ufak kasa açıklığı var bundan sebep gece çekimlerinde flaş sızıyor. Onun dışında iyi. 4.4.4 ile 4.3'teki stabilliği geri getirdiler.

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Isınması normal düzeyde, pili G2 ile rahat kapışır Stamina modu kapalı 3-4 gün dayandığını gördüm. Arka panel plastik görünümlü cam olduğu için manyetik girişin orada çok ufak kasa açıklığı var bundan sebep gece çekimlerinde flaş sızıyor. Onun dışında iyi. 4.4.4 ile 4.3'teki stabilliği geri getirdiler.
Bütün kompaktlarda mı var bu sorun?

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Evet neredeyse hepsinde. Kamera çevresini siyah cd kalemi ile boyayanlar flaş sorununu gidermiş. Sorun arka kapakta yani.
Moralim bozuldu şimdi. Teknomarkete gidip bakayım hele :( m7 de pembe kamera sorunu var bunda da böyle birşey galiba.

0MG90

0MG90

Üye
Moralim bozuldu şimdi. Teknomarkete gidip bakayım hele :( m7 de pembe kamera sorunu var bunda da böyle birşey galiba.
Bende almak istiyordum ama az para vermiyoruz sonuçtaSony Z1F'deki cam arka paneli kullansaydı Compact'ta böyle bi sorun olmayacaktı tam 4x4 lük cihaz olacaktı