Telefon Durduk Yere Isınıyor

Sponsorlu Bağlantılar

csll

csll

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Durduk Yere Isınıyor
Merhaba arkadaşlar lumia 625 kullanıyorum. Telefonu sıfırlayıp baykuş yöntemi ile hackledikten sonra oldu bu sorun. Telefonu kullanmasam dahi arka kamera tarafı hiç soğumuyor ve rahatsız edici bi ısıda duruyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir acaba ?

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Son düzenleme:

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Servise goturun bence cihaz durup dururken çalışıyorsa bi sıkıntı var demektir bende 625 kullanıyorum hiç sıkıntı yok

İman Gücü ile gönderildi.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
durduk yere değildir arkda çalışan bir şey kalmıştır, sizin şuan sistem ne 8.0 mı 8.1 mi, arka planda uygulama falan açık bırakmayın hiç birde sisteminize göre arka planda çalışabilen herşeyi engelleyin birde sorun çözülür büyük ihtimal, birde soft reset yapın

csll

csll

Üye
    Konu Sahibi
durduk yere değildir arkda çalışan bir şey kalmıştır, sizin şuan sistem ne 8.0 mı 8.1 mi, arka planda uygulama falan açık bırakmayın hiç birde sisteminize göre arka planda çalışabilen herşeyi engelleyin birde sorun çözülür büyük ihtimal, birde soft reset yapın

wp 8.1 kullanıyorum. Telefonu daha 2-3 gün önce sıfırladım zaten hiç bir şey yok uygulama olarak. Yani arka planda çalışacak uygulama mevcut değil cihazda. Baykuş yöntemiyle telefonu hackledikten sonra oldu bu sorun.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye

Bende arka planda onca şey açık gene ısınmıyor sıfırladıktan sonra böyle oldu diyor bence bi soft reset şart.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
wp 8.1 kullanıyorum. Telefonu daha 2-3 gün önce sıfırladım zaten hiç bir şey yok uygulama olarak. Yani arka planda çalışacak uygulama mevcut değil cihazda. Baykuş yöntemiyle telefonu hackledikten sonra oldu bu sorun.

Heee baykuş varsa iş değişir konu açarken eksik bırakmayın .

4MaGuS

4MaGuS

Üye
soft reset deneyin bir baykuş falan ben hiç kurmadım bu kadar etkiliyormu falan sen onu kuranlardan sorsan daha iyi olur

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Kardeşim gerçektengeçmiş olsun wp ailesi adına halimize bakan gulsunmu ağlasınmı bilemedım

csll

csll

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim gerçektengeçmiş olsun wp ailesi adına halimize bakan gulsunmu ağlasınmı bilemedım

teşekkür ederim. Aynen öyle uğraştırıp duruyor bizi :)

csll

csll

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada sorunun kaynağını buldum hattı çıkarınca telefon kendine geldi :) orjinal mikro-sim alma zamanı geldi sanırım :)

YkPkY

YkPkY

Üye
Bu arada sorunun kaynağını buldum hattı çıkarınca telefon kendine geldi :) orjinal mikro-sim alma zamanı geldi sanırım :)

Benimkide baykuşlu.
Ya şarjdayken çok ısınıyor yada şebeke üzerinden internete girdiğim zaman yanıyor.sim kartım orijinal micro değil

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

can1516

can1516

Üye
Benimkide baykuşlu.
Ya şarjdayken çok ısınıyor yada şebeke üzerinden internete girdiğim zaman yanıyor.sim kartım orijinal micro değil

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...
o baykuşlu olmayan telefonlarda da mevcut benim ki ilk aldığım gibi mobil veride şarjda soba gibi oluyor.

YkPkY

YkPkY

Üye
Uzun süreli oyun oynayınca ekran falan sapıtıyor,ısıdan el deymiyor işlemci tarafına

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

csll

csll

Üye
    Konu Sahibi
Uzun süreli oyun oynayınca ekran falan sapıtıyor,ısıdan el deymiyor işlemci tarafına

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

Aynen öyle. Dün ben six guns oyununda oynarken haberim yok işlemci soba tabiri az kalır desek yeridir o derece ısındı. Telefon kafayı yedi ekran bi karardı geldi her şey birbirine girmiş ekranda. ilk defa böyle bir sorun yaşadığım için bu ısınmaya taktım.

TurboCall

TurboCall

Üye
Isınma tüm Windows Phone cihazlarda görünüyor, benimkide durduk yere bazen elime aldığımda ateş gibi oluyor yanana kadar kullan :D

csll

csll

Üye
    Konu Sahibi
Bu baykuş olayı telefon sıfırlanınca gidiyor mu ? Yoksa telefon hala hacklimi kalıyor.

skynet

Üye
Bu baykuş olayı telefon sıfırlanınca gidiyor mu ? Yoksa telefon hala hacklimi kalıyor.

Evet sıfırlayınca gidiyor :)

• Beğen
Tepkiler: csll

Üst Alt