Galaxy W Şarj Performansı En iyi Rom Hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy W Şarj Performansı En iyi Rom Hangisi?
Arkadaşlar pek fazla oyun oynamıyorum. Facebook, Twitter, Browser, Mailler dışında pek birşey kullanmıyorum. Şarjı en iyi giden ROM Hangisidir acaba?Arkadaş galaxy w sahipleri toplanıp gezi düzenledi herhalde. Yok mu kimse yav :sos

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Kimse yardım etmez boşuna yazma

Mücteba

Mücteba

Üye
dostum forumda konusu var kendi yaptigim rom X-Faster v2 denemelisin vazgecmessin bu romdan

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
dostum forumda konusu var kendi yaptigim rom X-Faster v2 denemelisin vazgecmessin bu romdan
Tesekkurler ama konuda sarj performansı belirtmemişsin. Sıradan facebook twitter internet ile günü çıkartıyor mu acaba? Oyun romu yazıyorve oyun romları genelde şarj bakımından pek iyi olmuyor. En azından benim denk geldiklerim öyle.

Mücteba

Mücteba

Üye
Tesekkurler ama konuda sarj performansı belirtmemişsin. Sıradan facebook twitter internet ile günü çıkartıyor mu acaba? Oyun romu yazıyorve oyun romları genelde şarj bakımından pek iyi olmuyor. En azından benim denk geldiklerim öyle.
şarzı bir günü rahat cikariyor :oke:

eneshappy

eneshappy

Üye
Valla bn de senn gibi internet sitesi instagram twitter tumblr da fln dolasip fazla oyun oynamam. Emrenin duzenledigi g-wonder v2 bence mukemmel ben onu kullaniyorum. Sarj suresi bakimindan da gayet memnnunum

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Valla bn de senn gibi internet sitesi instagram twitter tumblr da fln dolasip fazla oyun oynamam. Emrenin duzenledigi g-wonder v2 bence mukemmel ben onu kullaniyorum. Sarj suresi bakimindan da gayet memnnunum
Tesekkurler deneyeceğim :)

eneshappy

eneshappy

Üye
Bencede denemelisin sanki wonder kullanmiyormusum gibi. Sifir kasma [emoji106]

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
eneshappy

eneshappy

Üye
Ya kardesim sen yukle zaten emreye dua edersin merak etme. Yok bnde oyle skintilar filan temiz kurulum yap bisi olmaz. Bn oyle yaptm no problem ;)

• Beğen
Tepkiler: -Emre
Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Ya kardesim sen yukle zaten emreye dua edersin merak etme. Yok bnde oyle skintilar filan temiz kurulum yap bisi olmaz. Bn oyle yaptm no problem ;)
Teşekkürler. Darkcm kullanıyordum ama ciddi şarj problemi yüzünden stock a dönmüştüm. Cwm yi flashlayıp kuruyorum şimdi.

eneshappy

eneshappy

Üye
Kolay gelsin :)

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler dostum bir sorum olacak. Konuda herhangi bir gapps veya kernel linki vermemişler. Bunları ayriyetten bi yerden indirmeme gerek yok değil mi? Pek fazla bilgili değilim bu işlerde kusra bakma meşgul ediyorum seni de.

eneshappy

eneshappy

Üye
Yok ya ne demek karneli de gapps i da romun icnde zaten . Rom da sdswap di herhalde yazilisi yani hariciyle dahili bellegin yerini degistirme ozelligi filan da var . Ben cok memnunum.

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya ne demek karneli de gapps i da romun icnde zaten . Rom da sdswap di herhalde yazilisi yani hariciyle dahili bellegin yerini degistirme ozelligi filan da var . Ben cok memnunum.
Çok sağol yeniden. Cwm tamam ben bir romu kurayım o zaman :D

eneshappy

eneshappy

Üye
Ordaki adimlari tek tek yap sirasiyla bi sorun olmaz hadi kolay gelsin :)

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
Bi sıkıntı olursa burdayiz x-faster da bizim :)

Üst Alt