Digia @Web Browser (Youtube,Facebook Video İzleme)

Sponsorlu Bağlantılar

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
Digia @Web Browser (Youtube,Facebook Video İzleme)
Merhaba Arkadaşlar ,
Ben EmRe Akyldz Şimdi Çok İstenen Ama İmkanı OLmayan Bir Şeyi Gerçekleştireceğiz...
İlk Olarak Aşağıdaki RAR Dosyasınız İndirelim Ve 2 Programıda Kuralım

Kullanım :
-Arkadaşlar Rardan Dosyayı Çıkartalım
-İlk OLarak UC Playeri (Türkçedir) Kuralım
-Sonra Digia @web Tarayıcısını Kuralım
-UC Playere Girip Varsayılan Media Player Yapalım (Zaten açtığımızda seçenek var oradan yapabilirsiniz)
-Sonra Digia Webi Açalım Facebook Veya Youtubeye Girip Videomuzu İzleyelim
-Video İzlemek İçin Videonun Üstüne Tıklıyoruz UC Player Açılıyor Sonra Açılmasını Bekliyoruz
-Açıldıktan Sonrada Zaten Video İzleyebiliyorsunuz...

ÖZELLİKLER:

DİGİA @web ÖZELLİKLER:

HIZLI BİR TARAYICIDIR,
FLAŞ DESTEKLER,
HIZLI GEZİNMEYİ SAĞLAR,
BÜYÜTEÇ İLE SİTEYİ BÜYÜLTÜP KÜÇÜLTEBİLİRSİNİZ,

UC Player Özellikleri:
Mp4,FLV,3GP VB VİDEO TÜRLERİNİ AÇABİLİR
TÜRKÇEDİR,
KULLANIŞLI ARAYÜZE SAHİPTİR

İndirme Linki :

Rar $ifresi :::
maxicep

ÇOK UĞRAŞTIM BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN LÜTFEN :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: lodosdenizcisi, cıdalı, 3250 gökhan ve 5 diğerleri

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
:tşk:

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
Bişey Değil

killlerman

Üye
teşekkürler
Geçte olsa birgün video sorununun üstesinden gelinecek biliyordum.yalnız youtubedan benim telefondan izleniyo HQ videoları açmıyordu.

:alkis

• Beğen
Tepkiler: EmRe Akyldz
EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
Evet telefonun kendi video oynatıcısıyla yani real playerle açıyordu ama facebook videolarını açmıyordu bu sorunuda çözdüm benim için zevkti yakında skyfireyide yapmayı düşünüyorum :D
teşekkürler
Geçte olsa birgün video sorununun üstesinden gelinecek biliyordum.yalnız youtubedan benim telefondan izleniyo HQ videoları açmıyordu.

:alkis

Bişey Değil Sonunda busorunda çözüldü :)

• Beğen
Tepkiler: killlerman
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
skyfireyi nasıl yapcan

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Uygulamayı Araştırıyorum Uygulamayı Kandırmaya çalışıyorum yani pc deki gibi program portlamaya çalışıyorum Yerini Değiştiricem öyle bi uygulama yapmayı düşünüyorum Bu programın %90 çalışmasını sağlayacaktır çalışmaya başladım Güzel bir uygulama Yapacağım Bildiğim Bütün Şeyleri Yapacağım ama fazla umutlanma çünkü ilk kez böyle bir program yapıcam daha önce Uygulamaları Türkçeye Çevirdiğim Var Hatalı Uygulamaları Düzelttiğim Var Bakalım Bunu Becerebilicemmi Yaparsam İlk Ben denicem Olursa Ne Mutlu Bize Sonrada Paylaşacağım :)
skyfireyi nasıl yapcan

• Beğen
Tepkiler: semihguney
semihguney

semihguney

Üye
Kardeş Uygulamayı Araştırıyorum Uygulamayı Kandırmaya çalışıyorum yani pc deki gibi program portlamaya çalışıyorum Yerini Değiştiricem öyle bi uygulama yapmayı düşünüyorum Bu programın %90 çalışmasını sağlayacaktır çalışmaya başladım Güzel bir uygulama Yapacağım Bildiğim Bütün Şeyleri Yapacağım ama fazla umutlanma çünkü ilk kez böyle bir program yapıcam daha önce Uygulamaları Türkçeye Çevirdiğim Var Hatalı Uygulamaları Düzelttiğim Var Bakalım Bunu Becerebilicemmi Yaparsam İlk Ben denicem Olursa Ne Mutlu Bize Sonrada Paylaşacağım :)
ınşallah olur ihtiyacımız var böyle şeylere. Bi de foursquareyi düzeltsen ne güzel olurdu :D

semihguney

semihguney

Üye
sosyal ağ uygulaması hata verip duruyo her akıllı telefonda var eskiden kullanabiliyoduk simdi olmuyor giriş yapılmıyo :)

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
sosyal ağ uygulaması hata verip duruyo her akıllı telefonda var eskiden kullanabiliyoduk simdi olmuyor giriş yapılmıyo :)

anladım ama onun ana hatasını çözemedim. Skyfirenin ana hatası Türkiyede kaldırılması facebook video izlemenin ana hatası mp4 açamamasıydı eğer forsquarenin ana hatasını söylersen üstünde çalışırım.he buarada skyfire son aşamalarda yeni bir uygulama geliştiriyorum. AkyldzFire diye skfireye yama olarak kurucaksınız ilk ben denicem olmassa emeklerim boşa gitti tam 29 günümü verdim muhtemelen 3 güne bitecek...inş çalışır

• Beğen
Tepkiler: killlerman ve semihguney
semihguney

semihguney

Üye
anladım ama onun ana hatasını çözemedim. Skyfirenin ana hatası Türkiyede kaldırılması facebook video izlemenin ana hatası mp4 açamamasıydı eğer forsquarenin ana hatasını söylersen üstünde çalışırım.he buarada skyfire son aşamalarda yeni bir uygulama geliştiriyorum. AkyldzFire diye skfireye yama olarak kurucaksınız ilk ben denicem olmassa emeklerim boşa gitti tam 29 günümü verdim muhtemelen 3 güne bitecek...inş çalışır
foursquarenin hatası bağlantıyla ilgili, giriş yada kayıt olmuyor, bi tane sürümü çalışıyormuş bugün biri paylaşıcaktı onu bekliyorum.
Inşallah çalışır emeklerin boşa gitmez. Hersey için teşekkürler

lazye

lazye

Üye
Son durum ne @EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
Ya Uygulamayı Yaptım Herşey Tamam Bi Denemesi Kaldı Kardeşim Benim Telde Sorun Çıktı Şuan Serviste Tel Gelsin Denicem Olursa Göndercem.
foursquarenin hatası bağlantıyla ilgili, giriş yada kayıt olmuyor, bi tane sürümü çalışıyormuş bugün biri paylaşıcaktı onu bekliyorum.
Inşallah çalışır emeklerin boşa gitmez. Hersey için teşekkürler
yA FORSQUAREYİ BEN YAPAMAM O YÖNBETİCİ HATASI O UYGULAMAYI YAPANIN HATASIDIR BEN UYGULAMA DÜZELTEMEM KUSURA Bakma
kARDEŞİM ŞİMDİ ARKADAŞIN TELDEN DENEDİM SİZİN İÇİN Program çalıştı Skyfire Açıldı Ama Mesela Bi Googleyi Açıyor . Sonra Bağlantı Kopuyor Uygulama Kapanıyor. Arkadaşımın Nokia C5-03 den denedim olmadı yani skyfiremi yoksa benim yaptığım uygulamamı hata veriyor anlamadım ama skyfire çalıştırmak için bir yöntem daha var buda telinize hard formatı atıp ülkenizi amerika veya skyfirenin engelli olmadığı bi yer seçmeniz ben şuanda yapamıyorum telefon serviste sizi boşuna umutlandırmışım yaklaşık 3 aylık emeğimde boşa gitti :( buna çok üzüldüm kusura bakmayın Maxicep Ailesi...

• Beğen
Tepkiler: Sovalie1993
semihguney

semihguney

Üye
canın sağolsun format atınca amerika yapar denerim bunu öğrendiğim ıyi oldu

killlerman

Üye
Çalıştırmayı denemen yeter bizim için :okey:

• Beğen
Tepkiler: EmRe Akyldz
lazye

lazye

Üye
:tşk: yinede

lodosdenizcisi

Üye
eline sağlık hocam 6 yıldır dert olmuştu :)

Üst Alt