Spor PES HD 2014 v2

Sponsorlu Bağlantılar

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
PES HD 2014 v2
LINKTE SORUN OLUSTU ÇÖZÜM İÇİN UGRASILIYOR..
Yinede bi ön açıklama yapayım oyunda fenerbahçe-galatasaray-trabzonspor var ve fb-ribas, gs-olcan gibi son transferlerde mevcut tamamen kendi yapımım. Avrupa takımlarının trnsferleride var ben sade türk takımlarını söyledim diğer takılarında var. V1 indirenler bilir sahalar tamamen değişti. Arkaplanlar tamamen değişti. İsteyen olursa oyun için görüntü falanda atarım...Özellikler:

tüm sahalar yeniden modellendi...
Fb-gs-ts eklendi...
Kendi takımını kurma yerine yıldız oyuncu isimleri eklendi isterseniz değiştirebilirsinz...
Oyuncu isimleri hem alttaki tabelada hemde oyuncuların üstünde yazıyor(real football daki gibi)...Ntv spor logosu(eklendi)

ekran görüntüleri:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: fedlkamp

fedlkamp

Üye
Yalnız ntv spor logosu olmasa daha hoş olurdu (bana göre).

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Hangi logo olmasını istiyosanız söyleyin v3 te onu yapalımOyun içi görüntülere bakmak isteyen arkadaşlar facebook sayfamıza 11 adet oyun için görüntü ekledik... resimlerden birine tıklayarak ileri butonuna basıp resmi değiştirebilirsiniz...Ekran görüntüleri eklendi ( arkadaşlar sanırım sistemden kaynaklanıyo resimler bulanık çıkmış, oyun normalde HD grafiklere sahiptir yazılar falan tam HD dir.)

kartalim91

kartalim91

Üye
vay be javaya bak 4 sene önce oynardım :ehe

kartalim91

kartalim91

Üye
:D bu iyi anlamda mı kötü anlamda mı bir vay bee ydi?
eski anılar gözümde canlandı ama artık oynanmaz ya adamlar karınca duası gibi top görünmüyor eskiden 3D gibi gelirdi bana bu oyunlar hıı birde 5130 da fast and fruious oynardım :D

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
eski anılar gözümde canlandı ama artık oynanmaz ya adamlar karınca duası gibi top görünmüyor eskiden 3D gibi gelirdi bana bu oyunlar hıı birde 5130 da fast and fruious oynardım :D
ben yaptım oyunu ama ben bile oynamıyom :D pc de crysis ,pes varken telefon oynamak saçma!Hakem gol didi! Olmuş mu loo? :D

semihguney

semihguney

Üye
sen buna HD demişsın ama bu bildiğin 4k, hatta 4k bunun yanında halt yemiş :D çok ıyi yaa :D

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
fu ll HD'den dört kat daha fazla ayrıntı
ha teşekürler :D 4 aylık emek sonuçta. V1 3 ay sürdü 1 ayda hatalarını giderdik arkaplanları düzelttik falan v2 oluştu. Oyunda hata veya eksiklik görürseniz söyleyin v3 e düzeltmeye çalışırız. Hiç bir eleştiri falan olmadığı için v3 çıkmayacak gibi şu an ne ekleyeceğiz bilmiyoz?

Superfan

Superfan

Üye
Bu tarz bir oyunu android de oynamak için çok fazla şey verebilirdim.

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Bu tarz bir oyunu android de oynamak için çok fazla şey verebilirdim.
androide yama yapmayı bilsem (tabi bide android telefonum olsa) yapardım da benim ilgi alanı java ve pc. Android sürümün iyiyse pes 12 falan var android için grafiği süper onu dene istersen. 13 ve 14 androide çıkmadı diye biliyom.

Superfan

Superfan

Üye
Hayır bu java oyununu bu grafiklerle oynamak için :-( Yoksa fifa 12 filan oynuyordum androidde

Superfan

Superfan

Üye
bu oyun Kemulator de de çalışmıyo , pc de oyna desem...

Ooo sende uzatıyon ama :ehe Resmen beni salak yerine koyuyon :blink:. Bu oyunu androidde sadece gb de fazla stabil olmayan bir uygulama ile oynayablirim telefonumda. Ama PC'de dünya kadar program var java oyunlarını çalıştırabilen :pro:

Son düzenleme:
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Ooo sende uzatıyon ama :ehe Resmen beni salak yerine koyuyon :blink:. Bu oyunu androidde sadece gb de fazla stabil olmayan bir uygulama ile oynayablirim telefonumda. Ama PC'de dünya kadar program var java oyunlarını çalıştırabilen :pro:
indir kur oyunu sd card a at programdan oyunu seç çalışır.

Superfan

Superfan

Üye
indir kur oyunu sd card a at programdan oyunu seç çalışır.

İşte bahsettiğim bu ama bu sadece GB için :)Ama bekle..buldum başka bir tane.PhoneMe diye..Sonunda hmeen deniyecem.

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
GB ne demek onu bilmiyom?
Ama bekle..buldum başka bir tane.PhoneMe diye..Sonunda hmeen deniyecem.
inşallah çalışır. Çalışırsa indirdiğin linki atar mısın? Konuya ekleyeyim.