Karşılaştırma Sony Xperia Z2 vs Nokia Lumia 1520

Sponsorlu Bağlantılar

key43

key43

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z2 vs Nokia Lumia 1520
Sony Xperia Z2 vs Nokia Lumia 1520 hangisi daha iyii ? arasında kaldımm

0MG90

0MG90

Üye
Z2 daha iyi

fk555897

fk555897

Üye
Z2 daha iyi ama iPhone 5S'e de bakmanı öneririm.

fk555897

fk555897

Üye
iPhone 5s düşünüyordum da sadece tasarım için verilmez sanırımm
5S çok performanslı, Z2'de ben Real Racing 3'de ufak tefek kasmalar gördüm 5S'de kasma yok. Kamerası Z2 kadar iyi olmasa da çok başarılı. Tek sıkıntısı şarjı Z2'ye göre az dayanıyor.

• Beğen
Tepkiler: key43
0MG90

0MG90

Üye
5S çok performanslı, Z2'de ben Real Racing 3'de ufak tefek kasmalar gördüm 5S'de kasma yok. Kamerası Z2 kadar iyi olmasa da çok başarılı. Tek sıkıntısı şarjı Z2'ye göre az dayanıyor.
Z2 de Rr3 nasıl kasıyor? iPad2 de bile sorunsuz bende.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Z2 iyidir

ArMaGeDdOn_87

Üye
Bu ikisi arasından tabiikii Z2 fakat iPhone 6 yı beklemeni tavsiye ederim

key43

key43

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep'e düşen görüntüler işte. Bir de ekran büyütülmeyecek deniyordu. 4' ten 4.7 ye birden çıkmak kullanıcıları şaşırtır yani

fk555897

fk555897

Üye
  • Beğen
Tepkiler: mehsevim, B.A.R.O.N ve ArMaGeDdOn_87
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
iPhone 6 bekle Z2 nin berbat tasarımına para vermem. Biraz uğraşmaz mı firma o kadar çirkin bir görüntüye tüm firmalar su geçirmezlik verir misal S5 Sport he tabikide Z2 ile kıyaslanmaz ama sonuçta telefonda tasarım denen birşey bırakmamış sony bence kesinlikle iPhone 6 yı beklemelisin :oke:

Invoke

Invoke

Üye
Z2

----

iPhone 6 bekle Z2 nin berbat tasarımına para vermem. Biraz uğraşmaz mı firma o kadar çirkin bir görüntüye tüm firmalar su geçirmezlik verir misal S5 Sport he tabikide Z2 ile kıyaslanmaz ama sonuçta telefonda tasarım denen birşey bırakmamış sony bence kesinlikle iPhone 6 yı beklemelisin :oke:

Bana göre de iphone 6 berbat (tahmini tasarımları) görünürken Z2 ve 1520 çok şık duruyor.

• Beğen
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Valla kardeşim 1520 kullanıyorum. Arkadaşlar direkt olarak Z2 demişler ama büyük ihtimalle Android kullanıcısıdır onlar. Windows Phone kullanmadan performansını tahmin bile edemezsin ama şu uygulamalar yok mu aah... Çileden çıktığım anlar oluyor. Kamera istiyorsan ya Z2 ya da 1520. Bunun üzerine bir de uygulama kalitesi ve çeşitliliği arıyorsan. O zaman Z2. Windows Phone sisteminin en kaliteli uygulaması Facebook. Diğer hepsi geriden geliyor maalesef. Onda in dolayı güzelim telefonumu satmayı düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: paganini58 ve key43
0MG90

0MG90

Üye
Ben iOS'dan sonra bütün android'lerde ufak da olsa performans kaybı gördüm.
Ben Z2 de oyun kasacağını hiç sanmıyorum, görsem bile inanmam.
Z2'nin tasarımı mı berbat? S5 gibi olsa bir şey demezsiniz ama dikdörtgen olunca berbat. iPhone 6'nın tasarımı sızdığı gibiyse Apple şimdiden kaybetti bana göre, kimse Touch5'in büyümüş halini kullanmak isteyeceğini sanmam.

• Beğen
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Valla kardeşim 1520 kullanıyorum. Arkadaşlar direkt olarak Z2 demişler ama büyük ihtimalle Android kullanıcısıdır onlar. Windows Phone kullanmadan performansını tahmin bile edemezsin ama şu uygulamalar yok mu aah... Çileden çıktığım anlar oluyor. Kamera istiyorsan ya Z2 ya da 1520. Bunun üzerine bir de uygulama kalitesi ve çeşitliliği arıyorsan. O zaman Z2. Windows Phone sisteminin en kaliteli uygulaması Facebook. Diğer hepsi geriden geliyor maalesef. Onda in dolayı güzelim telefonumu satmayı düşünüyorum.
Kısa bir süre deneme şansım oldu Wp'yi çok üstün bir performans göremedim

Invoke

Invoke

Üye
Stabil stabil diye çok şişiriyorlar ama aynen hiçbir farkı yok, üstelik bir çok özelliği eksik. Tabi gelişiyor ve bence hoş bir sistem ama orası ayrı bir konu.

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Kısa bir süre deneme şansım oldu Wp'yi çok üstün bir performans göremedim
Zaten bir telefondan nvidia Titan Black ekran kartlı bir bilgisayar performansını beklemek mantıklı olmaz. Z2 ne performans veriyorsa 1520de onu veriyor. Demek istediğim bu. İnsanların kötülediği gibi değil yani
Stabil stabil diye çok şişiriyorlar ama aynen hiçbir farkı yok, üstelik bir çok özelliği eksik. Tabi gelişiyor ve bence hoş bir sistem ama orası ayrı bir konu.
Evet bir çok özelliği eksik katılıyorum. Eksikleri sisteme ekledikçe sitemin kasmaması da sistemi yapanların başarısıdır. Bunu da kabullenmek gerek ama hala her şeye rağmen android ve iOS a göre eksik bir sistem.

key43

key43

Üye
    Konu Sahibi
Z2 de su geçirmezlik zaten var. Ayrıca S5 Sport,S5,S4 vs yani Samsung'un tasarımı çok mu iyi ? Hayır. Tasarım birazda görecelidir yani bence Z2 nin muhteşem tasarımı var.

---

Ben Z2 de oyun kasacağını hiç sanmıyorum, görsem bile inanmam.
Z2'nin tasarımı mı berbat? S5 gibi olsa bir şey demezsiniz ama dikdörtgen olunca berbat. iPhone 6'nın tasarımı sızdığı gibiyse Apple şimdiden kaybetti bana göre, kimse Touch5'in büyümüş halini kullanmak isteyeceğini sanmam.

Katılıyorum.

Üst Alt