Bu durum da ne yapmam gerek ?

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Bu durum da ne yapmam gerek ?
Selamun Aleyküm.

Arkadaşlar bulunduğum köyde malesef hiçbir operatör çekmiyor. Sadece belli başlı yerlerden Turkcell çekiyor. Oda her tarafta değil. Bende dilekçeye benzer bir kağıt hazırlayıp numarası olan herkesin adını yazıp karşısına imza attırıp, Şebekenin güçlendirilmesi için başvuruda bulunmayı düşünüyorum. Ama hazırladığım o kağıdı hangi mevkiye ileteceğimi bilmiyorum. Bu işlerden bizzat Turkcell mi sorumlu yoksa Kaymakamlığamı teslim edeceğim?

Turkcelli arayıp durumu izah ettiğim de bana "Turkcell A.ş tek başına bu konuda hareket etmiyor. Devlet destekli hareket ettiğimiz için oraya yatırımımızın ne zaman olacağını kestirmek mümkün değil. En fazla iki yıla kadar oraya Devletin bir yatırımı planlanmakta"

Bizde buna karşı köylüce hareket edip, itiraz mahiyyetinde, numaralarımızın olduğu bir dilekçe hazırlayıp ilgili makama teslim etmek istiyoruz.

Bu konu da bilgi sahibi olanlar beni aydınlatırsa memnun olurum.

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
En az 2 köy başvuru yapsa belki baz istasyonu kurulur.
Bizim Diyarbakırın en ucra köylerin de bile var yahu :)

Ulu64

Üye
Birde Turkcell 4 ceker diyordu. :D reklamlar bile sahte kardes kolay kolay baz istasyonu yapmazlar gibi

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
En az 2 köy başvuru yapsa belki baz istasyonu kurulur.
Bizim Diyarbakırın en ucra köylerin de bile var yahu :)
Bayramı fırsat bilip, bayramda köye gelen herkesten imza topladık. Daha sonra telekominikasyon da çalışan biri aracılğı ile BTK ya ilettik. Bakalım cevap olarak nasıl bir cevap gelecek. Baz istasyonu kurmasalar bile, var olan baz istasyonunu güçlendirseler yetecektir bize.
Birde Turkcell 4 ceker diyordu. :D reklamlar bile sahte kardes kolay kolay baz istasyonu yapmazlar gibi
Evet bencede kolay kolay baz istasyonu yapmazlar. Ama baz istasyonu güçlendirmesi yaparlarsa belki bir ihtimal yine köye şebeke gelebilir.

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih

Üst Alt