İpucu İphone 6 görmek isteyenler

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6 görmek isteyenler

köşeleri oval olmuş ve 4.7" fena değil :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
böyle olacağı kesin değil hala ama tahminler bu yönde

ravenas

ravenas

Üye
Büyük ihtimal böyle olacak spigen'in çıkardığı tüm kılıflar doğru çıkıyor.Hatırlarsanız S5 daha çıkmadan spigen gene sitesi üstünden ön siparişe sunmuştu göstermişti kılıfları ve telefon da öyle çıktı.%90 telefon böyle olacak :)

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
bende ondan paylaştım zaten şuana kadar birsürü tasarımını gördüm hiçbiri olası değildi ama bu olabilir.

iphone6 olmasa bile ipod touch6 %100 böyle olacaktır :D

ravenas

ravenas

Üye
bende ondan paylaştım zaten şuana kadar birsürü tasarımını gördüm hiçbiri olası değildi ama bu olabilir.

iphone6 olmasa bile ipod touch6 %100 böyle olacaktır :D
Valla ben spigen'e güveniyorum hem nette o kadar resimleri sızdı videolar falan hadi onları geçtim spigen S5 çıkacağı zamanda kılıfları sitesinden yayınladı aradan biraz zaman geçti telefon spigen'in gösterdiği gibi çıktı adamlar boşuna yapmazlar vardır bi bildikleri :D Bakalım artık olmazsa dediğin gibi ipod touch 6 böyle olur :D

0MG90

0MG90

Üye
Cidden iPhone 6 böyle olmazsa ellerinde kalacak hepsi

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
bu saatten sonra iphone alan olur mu ki hala . android artık zirveye ulaştı kılıf ile birçok telefon iphonedan kaliteli bir görünüme sahip oluyor .sistemsel özgürlük olsun hertürlü geride bırakır ios'u :) ben sadece değişiklik bakımından merak ettim ancak benim beklentimi karşılamadı.. hologramlar felan değişik birşeyler bekliyor sonuçta insan . nerede o eski apple :agla2:

• Beğen
Tepkiler: -Emre
fk555897

fk555897

Üye
Böyle olacaksa iyi ki 5S almışım.

Invoke

Invoke

Üye
Çok çirkin olmuş. :/

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Çok iyi olmuş bence, böyle çıkarsa süper olur. :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
4s müthiş sonrası cacik

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
10 üzerinden 9 :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
bu saatten sonra iphone alan olur mu ki hala . android artık zirveye ulaştı kılıf ile birçok telefon iphonedan kaliteli bir görünüme sahip oluyor .sistemsel özgürlük olsun hertürlü geride bırakır ios'u :) ben sadece değişiklik bakımından merak ettim ancak benim beklentimi karşılamadı.. hologramlar felan değişik birşeyler bekliyor sonuçta insan . nerede o eski apple :agla2:
Olur, olur merak etme.

0MG90

0MG90

Üye
Buna nasıl müthiş diyorsunuz anlamıyorum iPod Touch 6 olsa neyse 5'in büyümüş hali ama iPhone böyle olacaksa Apple gözümden düşer

ravenas

ravenas

Üye
Buna nasıl müthiş diyorsunuz anlamıyorum iPod Touch 6 olsa neyse 5'in büyümüş hali ama iPhone böyle olacaksa Apple gözümden düşer
Valla şuan sadece dış tasarımı gördük dış tasarım olarak haklısın 5s'in büyümüş incelmiş hali iç özellikleri daha belli değil işlemcisi vs.si ne olacak henüz belli değil onlarda belli olsun ondan sonra müthiş mi değil mi anlaşılır :D

avast

avast

Üye
4s en begendigim

KayraBey

KayraBey

Üye
Altta ve üstte çok boşluk var. Ekran küçük kalıyor telefona göre. Ulan Lg hep senin yüzünden :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
PriZm

PriZm

Üye
iPhone'nun alt ve üst kısımlarındaki gereksiz boşluklar azaltılmalı artık bence.

• Beğen
Tepkiler: Dede
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Yahu anlamiyorum apple gozumden dusen falan denmis. Apple sizin keyfinize gore cihaz cikaracak degil. Begenmeyen almasin Apple siz almayinca batacak degil :D

Sahsi yorumum: Apple sonunda ekran olayini halletti tasarim bence gayet guzel :)

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Yahu anlamiyorum apple gozumden dusen falan denmis. Apple sizin keyfinize gore cihaz cikaracak degil. Begenmeyen almasin Apple siz almayinca batacak degil :D

Sahsi yorumum: Apple sonunda ekran olayini halletti tasarim bence gayet guzel :)

katılıyorum tasarımda güzel bence. ama ios şuan piyasada tutunamaz. benim fikrim bu.

Üst Alt