TEOG Tercihleri Hakkında Yardım !

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
TEOG Tercihleri Hakkında Yardım !
Arkadaşlar ben Balıkesir/Karesi de oturuyorum. Bu yıl liseye geçeceğim. Gitmek istediğim okul, Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi.

Okulun yüzdelik dilimi: 2,90
Okulun kontenjanı: 204 kişi

Benim yüzdelik dilimim: 6,90
Benim puanım: 441,341

Size sorum, sizce bu okul tutar mı, tutarsa % kaç ihtimal var sizce :naughty:

not: Bu işten anlamayanlar yorum yapmasın lütfen !

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
benimde yüzdelik 9 civarı 5.90 lık 150 kontenjanlı lise için şansım var mı
Arkadaşlar ben Balıkesir/Karesi de oturuyorum. Bu yıl liseye geçeceğim. Gitmek istediğim okul, Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi.

Okulun yüzdelik dilimi: 2,90
Okulun kontenjanı: 204 kişi

Benim yüzdelik dilimim: 6,90
Benim puanım: 441,341

Size sorum, sizce bu okul tutar mı, tutarsa % kaç ihtimal var sizce :naughty:

not: Bu işten anlamayanlar yorum yapmasın lütfen !
kaç yanlışın var

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
benimde yüzdelik 9 civarı 5.90 lık 150 kontenjanlı lise için şansım var mı
kaç yanlışın var
1. Sınav
Türkçe: 1
Matematik:3
Fen: 2
Din: 4
İnkılap: 2
İngilizce: 2

2. Sınav
Türkçe: full
Matematik: 7
Fen: 4
İnkılap: 1
İngilizce: 4
Din: 2

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
benimde bir benzeri notlarsence şansım var mı

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
normal giremesen bile ek kontenjandan girersin dert etme 200 kişi ztn gelememiştir onun puanlarına

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
normal giremesen bile ek kontenjandan girersin dert etme 200 kişi ztn gelememiştir onun puanlarına
Ne güzel konuştun öyle :D Ağzından bal damlıyor yine :D Bi de ek kontenjandan girme, kontenjan fazlalığı falan olursa oluyor di mi :hmmm

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
ben daha bakmadım puana 5,96 lık dilime girermiyim arkadaşla aynı yanlış sayısı ama yüzdeliğim sanırsam 7 civarı olur

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Ne güzel konuştun öyle :D Ağzından bal damlıyor yine :D Bi de ek kontenjandan girme, kontenjan fazlalığı falan olursa oluyor di mi :hmmm
evt örn:200 kişi alıyor 150 kişi o puanı tutturduysa 50 kişi daha puanı kaç olursa olsun o liseye gidip normal nakil olur gibi kayıt olabilliyo
ben daha bakmadım puana 5,96 lık dilime girermiyim arkadaşla aynı yanlış sayısı ama yüzdeliğim sanırsam 7 civarı olur
duruma bağlı :) kaç kişi girerse liseye yani boş alan kalırsa girersin

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
evt örn:200 kişi alıyor 150 kişi o puanı tutturduysa 50 kişi daha puanı kaç olursa olsun o liseye gidip normal nakil olur gibi kayıt olabilliyo
iyi o zaman :cool İnşallah tutar yaa, bu lise Balıkesirin en iyi Anadolu Lisesi :oke:

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
anadolu öğretmen 180 benim ki bir altı iyi bir anadolu lisesi 150 fenlisesi de var k.maraştayım şansım nasıldır bana gelir gibi geliyor yedeklere kaç kişiye izin veriliyor yedeklere kalayım mı

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Aslında kalır bence kontenjan yaa, Balıkesir' de SYAL i tutturacak o kadar öğrenci de yok :D Okul ortalamaları felaket Balıkesirin :ehe

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Aslında kalır bence kontenjan yaa, Balıkesir' de SYAL i tutturacak o kadar öğrenci de yok :D Okul ortalamaları felaket Balıkesirin :ehe
şanslısın440 puan civarı önerebileceğiniz fen lisesi var mımaraş çevresi olsa fena olmaz hani

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
anadolu öğretmen 180 benim ki bir altı iyi bir anadolu lisesi 150 fenlisesi de var k.maraştayım şansım nasıldır bana gelir gibi geliyor yedeklere kaç kişiye izin veriliyor yedeklere kalayım mı
Hocam "yedekler" den kastın B listesi ise bence kalma. A listesinde en çok istediğin liseyi ilk sıraya yaz sen, belki tutar şans bu :oke:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
şanslısın440 puan civarı önerebileceğiniz fen lisesi var mımaraş çevresi olsa fena olmaz hani
maraşta oturanlara sorsan daha iyi akrabalarına filan yani çünkü biz liseyi görmediğimizden bilemeyiz

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
sorcak adam yok hocamla görüşürüm artık

Üst Alt