sizce ipod touch 4.nesil hala alınr mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
sizce ipod touch 4.nesil hala alınr mı ?
evet arkadşlar ipod alma gbi düşüncem var tabi birazda ios tatma düşüncem bütçem 300 tl bu gbi btceye temiz 190 200 tl civrında genelde ipod touch 4.nesil var sizce hala alınırmı veya başka öneriisi olan ?

Son düzenleme:

avast

avast

Üye
Valla bende cok inceledimde guvenemedim malesef ya batarya olu ya tuslari temiz bulamadim ki ucuz olmasi lazim yani neyse shuffle baktim bi ara 129 bide nano 7. Nesile bak istanbul bilisimde 300 du bi ara

The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
Valla bende cok inceledimde guvenemedim malesef ya batarya olu ya tuslari temiz bulamadim ki ucuz olmasi lazim yani neyse shuffle baktim bi ara 129 bide nano 7. Nesile bak istanbul bilisimde 300 du bi ara
vala müziği çok sevem briyim ama işte telde dnlerken mesajdı cart curttu zevki kaçıo o anın bnde ihtiyaç duymya başladım ipod touch düşünüyorum aslında uygulama falanda yükleme açısından

MaxipmaN

Üye
arkadaşımda var 5s aldı olum sat şunu dedim yok hoşuma gidiyo dedi :D ufak tefek kasmalar dışında sorun yoktu o da sıfırlanınca düzelecek bişey, performansta asla g2 olamaz ama asıl işi olan müzik konusunda arkadaşım 5sten bile iyi geliyo bana dedisıfırı alınmaz vatanda 579 tl diyo 16gb 4yıllık cihaz lan yuh

The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşımda var 5s aldı olum sat şunu dedim yok hoşuma gidiyo dedi :D ufak tefek kasmalar dışında sorun yoktu o da sıfırlanınca düzelecek bişey, performansta asla g2 olamaz ama asıl işi olan müzik konusunda arkadaşım 5sten bile iyi geliyo bana dedisıfırı alınmaz vatanda 579 tl diyo 16gb 4yıllık cihaz lan yuh
hım..kararsıızm napsam

avast

avast

Üye
Aynen fiyat dusmemis telefonda keyfi cikmiyo deyip uygulama yukliycem diyosum seninkide ilginc muzikmi istiyon uygulamami :D 2. El almaktansa nano yada shuffle bakarim ben tabi sen bilirsin

The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
Aynen fiyat dusmemis telefonda keyfi cikmiyo deyip uygulama yukliycem diyosum seninkide ilginc muzikmi istiyon uygulamami :D 2. El almaktansa nano yada shuffle bakarim ben tabi sen bilirsin
yok müzik asıl amaçta can skıntısanada iyi giderdi die düşündüm :) shuffle bana garip gelir ekran yok yha tabi insan alışır sarkı sırasına ama genede garip gelir :)

MaxipmaN

Üye
ben alıcam olsam touch alırım nano falan bana göre değil :) ekran falan da yoktur çekilmez

fk555897

fk555897

Üye
Ben olsam almam. Biraz daha bekle para biriktir ve iPod Touch 5 al.

avast

avast

Üye
Bu nasil

Symbianize

Symbianize

Üye
Eski bir cihaz fakat müzik ve internet ihtiyacını karşılayabilir

Superfan

Superfan

Üye
Fiyatı iyiyse al yoksa alma. Çok eskidi.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
Fiyatı iyiyse al yoksa alma. Çok eskidi.
evet kardesim bakiyorum sahibinden de falan hala bna gre fiyatlari yuksek tabi cihazda donanim dusuk olsada cgu o elma.isaretine istyr parayi..

Superfan

Superfan

Üye
evet kardesim bakiyorum sahibinden de falan hala bna gre fiyatlari yuksek tabi cihazda donanim dusuk olsada cgu o elma.isaretine istyr parayi..
Boş ver alma. İOS deneyimi yaşacan da ne olacak ki. Çok iyi bir telefonun var zaten.

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR
The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
Boş ver alma. İOS deneyimi yaşacan da ne olacak ki. Çok iyi bir telefonun var zaten.
evet aslinda su ara ufakta olsa ftgraf makineleri dikatimi cekiyo :)kararsiizn amator ftgrafcilik yapasim var sncta istanbuldayim cekecek yer cok :)

Superfan

Superfan

Üye
evet aslinda su ara ufakta olsa ftgraf makineleri dikatimi cekiyo :)kararsiizn amator ftgrafcilik yapasim var sncta istanbuldayim cekecek yer cok :)

Forumda paylaşılan fotoların çoğu böyle arka bahçelerin filan yağmur sonrası çekilmiş fotoğrafları :) İstanbul gibi bir yerde ben fotoğraf çekmeye gidiyorum diye de bir yere gidilmez :artist: Adamı pişman eder

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR