Telefon Tavsiyesi Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum. Acil önerilerinize ihtiyacım var.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fk555897

fk555897

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum. Acil önerilerinize ihtiyacım var.
Arkadaşlar telefonun ekranının kırılması sebebiyle yeni bir telefon almam gerekiyor. Sony Xperia Z2 almayı düşünüyorum. Fiyat sınırı yok. Telefonu bugün vatan bilgisayardan alacağım.

cyber

cyber

Üye
iphone düşünmüyor musun

thenorth

thenorth

Üye
5s in ekran kucuk batarya az iphone 6yi beklle veya g3 al z2 onermem s5 ede bakabilirsin o fiyatlarda hepsi iyidir

fk555897

fk555897

Üye
    Konu Sahibi
5s in ekran kucuk batarya az iphone 6yi beklle veya g3 al z2 onermem s5 ede bakabilirsin o fiyatlarda hepsi iyidir
Ya Z2 alacaktım ya da 5S. S5 ve G3 düşünmüyorum. Bugün Vatan bilgisayardan 5S 32 GB'lık alacağım.

thenorth

thenorth

Üye
tamam.hayirli olsun 5s en iyisi aciliyetin varsa

Invoke

Invoke

Üye
Z2 al bence. :D

Invoke

Invoke

Üye
@Akhtoher @yakupb03

SerhaTGvn

Üye
Kardeşim Z2 al pişman olmazsin. ISINMA konusundada hangi markaya bakarsan bak ısınma yapar . Guclu islemcsi oldugu icin bu bir sorun degil. Z2 Tavsiyemdir.

yakupb03

yakupb03

Üye
Z2 hala kafamı kurcalıyor ama kullananlar ısı sorunundan bahsetmiş. Bu sorun kafamı kurcalıyor.Arkadaşlar bu arada 5S mi Z2 mi daha sağlam?
314 güncellemesi ile dün mü dünden önce mi 19 dakika 4k Video çektim eskisi gibi ısnmıo telefon hatta hiç diyebilirim. Telefon yeni ve ilk güncellemesi bunlar normal. Kendim kestim video kaydını keşke devam etseydim.. Z2 aldım kafam rahat diğer elimde abimin ıphone 5s gold var bedava verecekler kullanmam..

fk555897

fk555897

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim Z2 al pişman olmazsin. ISINMA konusundada hangi markaya bakarsan bak ısınma yapar . Guclu islemcsi oldugu icin bu bir sorun degil. Z2 Tavsiyemdir.
Bugün 5S ile Z2'ye bakacağım. İkisini de elime alıp hangisi güzel görünürse onu alacağım.
314 güncellemesi ile dün mü dünden önce mi 19 dakika 4k Video çektim eskisi gibi ısnmıo telefon hatta hiç diyebilirim. Telefon yeni ve ilk güncellemesi bunlar normal. Kendim kestim video kaydını keşke devam etseydim.. Z2 aldım kafam rahat diğer elimde abimin ıphone 5s gold var bedava verecekler kullanmam..
Real Racing 3'de falan sorun çıkartıyor mu?

yakupb03

yakupb03

Üye
Bugün 5S ile Z2'ye bakacağım. İkisini de elime alıp hangisi güzel görünürse onu alacağım.
O zaman z2 millet ben telefonla konuşurken telefonu ters tutuyorsun diyorlar her yeri cam olunca çok ben buradayım diyor telefon :-)

yakupb03

yakupb03

Üye
Real Racing 3'de falan sorun çıkartıyor mu?
Real racing 3ü ben Xperia s ile oynuyordum takır takır :-) Xperia z2 all..

SerhaTGvn

Üye
Şimdiden hayirli olsun. Ama iphone dusunuyosan 6 yi beklemende fayda var . Z2 de iphonedan daha saglam bence. Iphone 6 icinde kayitlar basladi diye biliyorum.Cevremdeki iphone 5 vs 5S kullanicilari kayit yaptirdi.

yakupb03

yakupb03

Üye
Ve inan ben iphone 4 5 5 s galaxy serisi 3 4 5 kullandım arkadaş gümrükten getirir ön gün kullanıp satardı bende bakardım kullanırdm değişirdk falan. İnan z2 yoğun kullanımda 2 gün gidiyor bana şimdi de Dock aldım miss ;-)

fk555897

fk555897

Üye
    Konu Sahibi
Ve inan ben iphone 4 5 5 s galaxy serisi 3 4 5 kullandım arkadaş gümrükten getirir ön gün kullanıp satardı bende bakardım kullanırdm değişirdk falan. İnan z2 yoğun kullanımda 2 gün gidiyor bana şimdi de Dock aldım miss ;-)
Z2 alacağım. Önerilerin için teşekkürler. iPhone 6 çıksa alırdım ama telefona çok acil ihtiyacım var.

SerhaTGvn

Üye
Samsunglarda sadece note serisi iş gorur benim gozumde. BENIM DUSUNCEM

yakupb03

yakupb03

Üye
Z2 alacağım. Önerilerin için teşekkürler. iPhone 6 çıksa alırdım ama telefona çok acil ihtiyacım var.
İphonea pil yetmiyor zaten 6 ya ampul takmışlar bildirim gelince elma yaniomuş :-)

xPhone

xPhone

Üye
Xperia Z1 Compact öneririm ekranı büyük değil, tasarımı hoş, performansı güzel daha ne olsun :) Eğer dersen ben büyük ekran isterim G3 veya Z2 almanı öneririm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt