Isinma Sorununa kesin Cözüm !!!

Sponsorlu Bağlantılar

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Isinma Sorununa kesin Cözüm !!!
Modern combat 5 oynarken telefon tam 40 dereceyi gördü. @0MG90 arkadasimizinki ise 48 mi ne :D bende telefonumu sevdigim icin cözüm aramaya basladim ve buldum. Telefon sarj da iken bile max 25 felan sarj aletide isiniyodu oda nasiplendi sogutmadan :) Yöntem bu :D
EUI D-Line son model sogutma sistemi :D ( Bu arada kameramin bukadar hizli cekebildigini bilmiyordum. Maximum hizla dönerken cektim bu resmi )

• Beğen
Tepkiler: 0MG90

0MG90

0MG90

Üye
Bende usb'yle çalışan vantilatörün önüne koyuyorum anında çözüm:D

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker
AHKE

AHKE

Üye
hangi programdan baktın
birde batarya isısına mı baktın işlemci isısına mı

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Cpu z

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Cpu temp ile birde işlemci hızına bak 48 derecede nasıl olur :D

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Cpu temp güzelmiş saol :D hiç oyun oynamadan 46 normalmi ??

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bende pil 45 i işlemci 65 falan görüyordum şarj 15 saat falan giderse fındık kırıyordum dedim bu böyle olmayacak gittim sıfır pil aldım 1 gün 7 saat ve 7 saat ekran falan görüyorum artık ısı sorunuda bitti(50 55 dereceyi modern combat 4 ve 5 de ggörebiliyyorum ama ani bir ısınma yok minimum 35 dk da o ısılara varıyor artık)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
yunus4554

yunus4554

Üye
benim yontemim daha iy baktiniz telefon isiniyor parlakligi en dusuk derece yapin bu sorunu kokunden halletmis olursunuz bencoyle yapiyom

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
benim yontemim daha iy baktiniz telefon isiniyor parlakligi en dusuk derece yapin bu sorunu kokunden halletmis olursunuz bencoyle yapiyom
beni sorum yukarıda yazdıklarımla kalsa bende bu yöntemi kullanırdım ama cihazın pili 15 in atında şebeke çekmiyor ve telefon takılıp kalıyordu ve ben pili değiştirerek kurtuldum

yunus4554

yunus4554

Üye
sevindim

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bak boyle gördüm aklıma projeler geliyor inan . :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Bak boyle gördüm aklıma projeler geliyor inan . :)
bnm geldi bile cihazlara devasa şarjlı kılıflar yapıyorlar da neden aynı kalınlıkta olacak soğutuculu klıflar yapılmıyor kılıfın içine şarjlı bir tane küçük fan koyarsak kılın yanına da bir tuş eklersek tuşa basınca fan dönmeye başla ve telefonu soğutur :D bunu yapsam mı acaba :D :D

Superfan

Superfan

Üye
Şarjdayken oynarsan ısınır tabi. Valla ne vantilatör soğutur onu ne de klima bence. En iyisi buzdolabının içinde oynuyacan.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Şarjdayken oynarsan ısınır tabi. Valla ne vantilatör soğutur onu ne de klima bence. En iyisi buzdolabının içinde oynuyacan.
sn de buz tutma :D :D bir de buz dolabının içine şarj için kablo mu uzatacaz :hmmm

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ben bazen bencmark yaparken dolap da 5 10 dk bekletiyorum telefonun pil ısısı 12 olmuştu ekran buzz gibi
sakın uzun bekletmeyin ve fazla sıcaksa buzluk bölümüne koymayın soğuk telefonu bozmaz ama eğer cihazınız sıcakken buz dolabında atarsanız yoğusmadan dolayı damlacıklar oluşabilir ve cihazınıza sıvı temas etmiş olur ve zarar verebilir

maxirabit

maxirabit

Üye
Şarj'a bağlı tutup ve 3g falan açıksa zaten o telefondan hayır beklemeyin bu aylarda yanar

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Şarj'a bağlı tutup ve 3g falan açıksa zaten o telefondan hayır beklemeyin bu aylarda yanar
benim 3g 24 saat wifi 15 saat falan açık(pazar günleri 24 saat wifi )
ama note 2 nin 3100 mah pili 1.5 günü rahat çıkaracak şekilde idare ediyor(aşağıda attığım sslerde oyunu biraz fazla kaçırdığım için 1 gün 4 saat falan gittiş ama normal bir günce wifi 17 saat ve oyun 1- 1.5saat oynarım hay böyle olunca 1 gün 14-15 saat gibi süreleri görmek mümkün oluyor

bks birkaç ss

Ana grafik

Ekran

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker
maxirabit

maxirabit

Üye
benim 3g 24 saat wifi 15 saat falan açık(pazar günleri 24 saat wifi )
ama note 2 nin 3100 mah pili 1.5 günü rahat çıkaracak şekilde idare ediyor(aşağıda attığım sslerde oyunu biraz fazla kaçırdığım için 1 gün 4 saat falan gittiş ama normal bir günce wifi 17 saat ve oyun 1- 1.5saat oynarım hay böyle olunca 1 gün 14-15 saat gibi süreleri görmek mümkün oluyor

bks birkaç ss

Ana grafik

Ekran

Kablosuz agdan baglandigim zaman telefonun bataryasi da,dayanma sureside artiyor,fark hissediliyor ama 3g yi acip indirme yaparsam dayanmio aynisini kablosuzla yapiom,indirmeyi fark oldugu belli oluyor dayanma suresi artiyor

Üst Alt