Öneri SAMSUNG Galaksi not 10.1 e merak sardım..?

Sponsorlu Bağlantılar

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG Galaksi not 10.1 e merak sardım..?
bi kaç sorum olacak...
forum da araştırdım bu tür konu var..
ama eski..
şuan ki tarih; 31.07.2014

sıfır ve ikinci el fiyatları ne kadar..?

sizce paraya kıyıp almam doğru olurmu?

veya o fiyata daha iyisi var diyebilirmisiniz?

samsung galaksi tab 10 ile samsung galaksi not 10 arasında fark nedir..?

...

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
sıfır ve ikinci el fiyatları farklı site ve mağzalara ve cihazın temizli durumuna göre değişir
note serisi tabletler de s pen adındaki samsung un kalemi ve daha güçlü donanım ile geliyor
bir de ben tam olarak anlamadığım notka bu note 10.1 2014 model mi 2013 model mi eğer 2013 model ise tab pro lara bak ama note istiyorsan note pro ve yeni note 10.1 (2014) al

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Evet eskiyi geç yenilere bak ve dikkat et adam sana yeni model der eskisi çıkar . cunku ayni kasa

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Evet eskiyi geç yenilere bak ve dikkat et adam sana yeni model der eskisi çıkar . cunku ayni kasa
note 10.1 tabletin kasası farklı ama tab (tab pro değil) serisinin kasalarını bilmiyorum
zaten eğer note 10.1 in yenisinin tam isimi note 10.1 2014 edition kutuda da yazıyor

oleytoo

oleytoo

Üye
Benkullanıyorum gayette memnunum sadece 4.4 güncellemesini samsung turkiyeye vermed 3 aydir onu bekliyoz

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Benkullanıyorum gayette memnunum sadece 4.4 güncellemesini samsung turkiyeye vermed 3 aydir onu bekliyoz
note 10.1(2013) modelle mi geldi mi
ben gelmeyecek diye biliyordum eğer diğer ülkelerde kies(bu önemli odin olmaz) yayınladıysa türkiyeye en yakın zamanda gelir( eğer model numarası aynı ise yani aynı işlemci aynı özllelikler falan)

oleytoo

oleytoo

Üye
Bende ki 2014 model 4.4 geldi bir sürü ülkeye türkiyede yok şuan model sm-p600 model sammobile dan bak istersen

Üst Alt