Galaxy S4 Versiyon Yükseltme

Sponsorlu Bağlantılar

Mert_c21

Mert_c21

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Versiyon Yükseltme
telefonumu geçen yaz darty'den aldım. fakat aldığımdan beri tek bir güncelleme gelmedi hala versiyon 4.2.2 . kies'den baktığımda telefon TR değil THR (tahran) kodlu gözüküyo. telefonun orjinalliğine dokunmadan en kısa ve basit yoldan telefonu nasıl hem TR kodlu yapıp hem de son versiyona yükseltebilirim? yardımcı olursanız sevinirim =)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Odin ile Türkiye firmwarelerini kurabilirsin. Ayrıca şuan Türkiye firmware 4.4.2 kikatı aldığı için direkt olarak 4.4.2 Türkiye kurarsan son güncellemeleride yapmış olursun.

Mert_c21

Mert_c21

Üye
    Konu Sahibi
şu an sammobile sitesinden tr firmware'ını indiriyorum. odin ile deniycem fakat daha önce hiç yapmadım andoridde bu işlemleri önce öğrenmem gerekicek sanırım :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yapılacaklar çok kolay.
1-) Telefonda SES KISMA+MENÜ TUŞU+GÜÇ TUŞUNA basılı tutacaksın karşına uyarı gelecek
2-) Uyarı gelince SES ARTIRMA ya basacaksın
3-) Odinden indirdiğin firmwareı pda veya yeni adıyla AP a tıklayarak seçeceksin.
5 dk içinde yeni firmware ve güncelleme olmuş olacak :)
NOT:: Pc inde kies yüklü ise dikkate alma değilse kiesi indir çünkü samsung usb driverları için kiesi kurman lazım ;) hadi kolay gelsin

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Uyarıdan kastım bi ünlem işareti :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:D dur yanlış yazmışım şimdi düzelttim :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kısma değil artırma olcaktı edit yaptım şuan sorunsuz

Mert_c21

Mert_c21

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler :D bilgisayarda kies yüklü ama samsung usb driverlar noluyo bilmiyorum ama önemli değil sanırım :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
çok teşekkürler :D bilgisayarda kies yüklü ama samsung usb driverlar noluyo bilmiyorum ama önemli değil sanırım :D
Önemli fakat usb driverlar olmazsa odin görmüyor. Kies yüklüyse görecektir zaten.

Mert_c21

Mert_c21

Üye
    Konu Sahibi
yok ben bi normale getiriyim bundan sonra normal güncellemeler gelsin yeter bana çok derine dalmak istemiyorum :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt