G103 Gaming Klavye bir bakarsanız sevinirim.

Sponsorlu Bağlantılar

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
G103 Gaming Klavye bir bakarsanız sevinirim.
Merhaba arkadaşlar. Klavyemin üstüne 1 ay önce çay dökülmüştü. Ctrl tuşu hiç çalışmıyor, onu macro tuşuna atadım onu kullanıyorum. Arada y tuşu gidiyor fakat sertçe bastırınca işliyor tuş. Ne yapmam lazım ? Klavyem G103. İçini iyice kolonyalı mendik ile sildim diyelim ki bunun hiç bir çözümü yok. Verdim garantiye içindeki şeffaf şeyi değiştirmeye ne kadar ücret alırlar ya da tamir etmeye ne kadar ücret alırlar en fazla? Yardımcı olursanız sevinirim. İki tuş içinde garantiye göndermek istemiyorum açıkcası. Şu Y tuşunun problemini çözersem iyi olacak. Dediğim gibi sert bastırınca işliyor bazen sert bastırmama bile gerek kalmıyor.Konu dışı ve yeri burası değil ama kusra bakmayın arkadaşlar yorumlarınızı eksik etmesseniz sevinirim.

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Garantiye vermene gerek yok.
İçini aç o şeffaf yeri peçete ile sil tamamdır

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
Garantiye vermene gerek yok.
İçini aç o şeffaf yeri peçete ile sil tamamdır
Hocam kolonyalı mendin ile peçete ile sildim hatta saç kurutma makinasi ile kuruttum y tuşu arada gidip arada geliyor diyelim verdim garantiye ne kadar bir ücret öderim en fazla ?

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Hocam kolonyalı mendin ile peçete ile sildim hatta saç kurutma makinasi ile kuruttum y tuşu arada gidip arada geliyor diyelim verdim garantiye ne kadar bir ücret öderim en fazla ?

Kardeş sen cihazı resmen öldürmüşsün.
Sadece peçete ile silecektin.
Elektronik aletlere hiç bir zaman sıvı bulaştırma.
Kurutma makinesini de uzak tut.
İçinde iğne ucu kadar ince kablolar var onları koparırsın.
Fiyatını bilmiyorum

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş sen cihazı resmen öldürmüşsün.
Sadece peçete ile silecektin.
Elektronik aletlere hiç bir zaman sıvı bulaştırma.
Kurutma makinesini de uzak tut.
İçinde iğne ucu kadar ince kablolar var onları koparırsın.
Fiyatını bilmiyorum
Ustam kolonyalı mendil ile silmeden önce b'ye bastıgımda b1lr yazıordu u'ya bastıgımda u59cl falan yazıyor idi silince düzeldi allaha şükür ne yapmam lazım arada gidip geliyor y tuşu ctrl hak getire nadir geliyor zaten. Ürün 70 TL kaç para alırlar acaba ya daha bilgisayarıda yeni almıştım halbuki.

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Ustam kolonyalı mendil ile silmeden önce b'ye bastıgımda b1lr yazıordu u'ya bastıgımda u59cl falan yazıyor idi silince düzeldi allaha şükür ne yapmam lazım arada gidip geliyor y tuşu ctrl hak getire nadir geliyor zaten. Ürün 70 TL kaç para alırlar acaba ya daha bilgisayarıda yeni almıştım halbuki.

Valla fiyatını bilmiyorum âmâ orayı sadece kuru peçete ile sil

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
Valla fiyatını bilmiyorum âmâ orayı sadece kuru peçete ile sil
Olaydan epeyi bir süre geçti fakat genede bir ara açıp kuru mendik ile sileyim. Sizce 2 tuş için garantiye vermeye değermi ctrl tuşunu bir solundaki macro tuşuna atadım bir Y tuşu problem çıkarıyor oda sinir ediyor beni garantiye verdigimde 30 TL isticeklerinden korkuyorum.

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Olaydan epeyi bir süre geçti fakat genede bir ara açıp kuru mendik ile sileyim. Sizce 2 tuş için garantiye vermeye değermi ctrl tuşunu bir solundaki macro tuşuna atadım bir Y tuşu problem çıkarıyor oda sinir ediyor beni garantiye verdigimde 30 TL isticeklerinden korkuyorum.

Zaten sen içini açtığın için yetkisiz müdahaleden garantiden çıktı. Vidalar zedelendi.
Sıfır vida tak gönder.
Fiyatını bilmiyorum

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
Zaten sen içini açtığın için yetkisiz müdahaleden garantiden çıktı. Vidalar zedelendi.
Sıfır vida tak gönder.
Fiyatını bilmiyorum
Peki saol zaten üstüne sıvı döküldüğü içinde kullanıcı hatasından garantiden çıkacak idi her türlü para girecek bakalım ne kadar bir ücreti olacak merak ediyorum bilgisi olan başka arkadaşlarda cevaplarsa sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih

Üst Alt