Telefon Tavsiyesi Lg g2 mi galaxy s4 mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisi ?

• Lg g2

Kullanılan: 10 66.7%
  • Galaxy s4

Kullanılan: 5 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Lg g2 mi galaxy s4 mü ?
Hangisi dha güzel dayanıklı ?

The SLayeR

The SLayeR

Üye
bnce G2 samsung touchwiz arayuzu srunlu bn g2 kulaniyorum his kasma donma yasamadim kitkatla tel dahada ucar hale geldi tabi nette karsilastrma videolarini izleyebilirisn kafana hangisi yatarsa onu al tabiki yinede ama bn g2 yi alirken s4 un yuzune bile bakmamistim

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Donanım olarak G2 S4'ten bir gömlek üstün.Batarya konusundada üstün.Uzatmaya gerek yok.Elbette G2

• Beğen
Tepkiler: tatar1926
Invoke

Invoke

Üye
G2

0MG90

0MG90

Üye
S4 e oy veren tek benim:D
G2'ninde kasa gıcırtıları göz ardı edilirse G2 diyorum sayın seyirciler

MaxipmaN

Üye
g2de sarı leke s4te batarya problemi nedeniyle ikisini de almam

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
s4 kullanıyorum. Isınma dışında pek bir sorun yok. Isınıncada ütü olarak kullanıyoruz. Çok amaçlı telefon :ehe

enes simsek

enes simsek

Üye
Bende telefon alacağım fakat LG G2 mi yoksa S4 mü diye arada kaldım. Performans ve batarya olarak G2 , S4 ten daha iyi hocam bunu bir kenara yaz. Fakat sağlamlık olarak hangisi dersen işte bende orada takıldım. İnternete baktım millet alalı 1-2 ay olmuş halıya çok kısa mesafeden düşürmüş ekran gitmiş.Telefonda yeni olduğu için ekran fiyatını 700 tl fiyat biçmişler. Bir telefon parası şaka gibi. Bak LG g2 diyenlerin hepsi yıllarca Samsung kullanmış tayfa. Adamlar sıkılmış doğal olarak yeni birşey arıyorlar s4 benzeri biraz daha iyi lg g2 görüyolar sonra s4 berbat falan nankörlük ediyorlar.

Bana sorarsan ben hayatımda akıllı telefon olarak bir tek lumia 620 kullanmış adamım fakat arkadaşlardan falan note 2 iphone kullandım biliyorum yani o kadar cahil değilim. Ayın 15 ine kada rkarar aşamasındayım şuan Samsung S4 kanaatine vardım. Hocam sende iyi karar ver bak "kiyas la" diye bir site var ordan istediğin telefonu karşılaştırıp hangi telefon daha iyi görebilirsin onun dışında iyice araştır. Bir kişinin sözüne bakıpta hemen alma pişman olma.Az buz değil hocam.

Şu konuyu bir gözden geçir , güncelleme çok önemli . Samsung S4 güncelleme almaya devam eder gibi ama LG yeni olduğu için millet almaz diyor. İstek - LG G2 Hakkında - MaxiCep

messevim

messevim

Üye
Bende telefon alacağım fakat LG G2 mi yoksa S4 mü diye arada kaldım. Performans ve batarya olarak G2 , S4 ten daha iyi hocam bunu bir kenara yaz. Fakat sağlamlık olarak hangisi dersen işte bende orada takıldım. İnternete baktım millet alalı 1-2 ay olmuş halıya çok kısa mesafeden düşürmüş ekran gitmiş.Telefonda yeni olduğu için ekran fiyatını 700 tl fiyat biçmişler. Bir telefon parası şaka gibi. Bak LG g2 diyenlerin hepsi yıllarca Samsung kullanmış tayfa. Adamlar sıkılmış doğal olarak yeni birşey arıyorlar s4 benzeri biraz daha iyi lg g2 görüyolar sonra s4 berbat falan nankörlük ediyorlar.

Bana sorarsan ben hayatımda akıllı telefon olarak bir tek lumia 620 kullanmış adamım fakat arkadaşlardan falan note 2 iphone kullandım biliyorum yani o kadar cahil değilim. Ayın 15 ine kada rkarar aşamasındayım şuan Samsung S4 kanaatine vardım. Hocam sende iyi karar ver bak "kiyas la" diye bir site var ordan istediğin telefonu karşılaştırıp hangi telefon daha iyi görebilirsin onun dışında iyice araştır. Bir kişinin sözüne bakıpta hemen alma pişman olma.Az buz değil hocam.

Şu konuyu bir gözden geçir , güncelleme çok önemli . Samsung S4 güncelleme almaya devam eder gibi ama LG yeni olduğu için millet almaz diyor. İstek - LG G2 Hakkında - MaxiCep
Sağlamlık açısından dediğiniz doğru olabilir. Belki de s4 bir tık daha sağlamdır g2 ye göre. Yalnız S4 Alıp halının üzerine düşürdüğünüz de ekran kırılmama garantisi de veremezsiniz. Benim telefonum 3 defa elimden betona çakıldı. Çok şükür birşey olmadı. Bu teknoloji işi biraz da şans işi.

Kıyaslaya baktığınız da zaten g2 daha üstün gözüküyor. Şu anda insanlar telefon aldıkların da dayanıklılıktan çok, performansa bakıyorlar. Performansta da g2 daha üstün. Ha eğer benim için öncelik dayanıklılık derseniz o zaman gidin xperia z veya z1 alın derim..

Güncelleme konusuna gelecek olursak. İki firma da bu konu da sabıkalı. Eğer güncelleme sorunu olmayan bir cihaz almak istiyorsanız nexus 5 e göz atabilirsiniz.

Ama kesinlikle iki firmayı güncelleme konusun da kıyaslayacaksanız birini diğer birinin önüne çıkarmayın. Samsung S3 ü bile arayüzü yüzünden yarı yolda bıraktı. Aynı bahaneyi yarın s4 e de uygular.