kıl dönmesi

Sponsorlu Bağlantılar

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
kıl dönmesi
edit : ameliyat olundu.

Son düzenleme:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hemen tedavi olmaya git bnce

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tedavi ol daha fazla zaman kaybetme.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
edit

Son düzenleme:
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Burada senle dalga geçene uygun bi cevap verilir zaten, en uygun zamanda doktora gitmelisin fakat son sorduğun sorularla ilgili bir fikrim yok

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Burada senle dalga geçene uygun bi cevap verilir zaten, en uygun zamanda doktora gitmelisin fakat son sorduğun sorularla ilgili bir fikrim yok
aynn öyle hastalıkla kimse dalga geçemez :bann:

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS., B.A.R.O.N ve -Empat-
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Anladım hocam. Acı çekme konusu mühim apandisit ameliyati sonrasi ciddi bir acı yaşadım. Ameliyattan başka çaresi yok galiba? Şu lokal genel anestezi hangisi olur acaba onu bilen bi profesor varmdiir

sasasa671

Üye
Tedavi ol hemen kardewsim 1 hafta mininuste ayakta gidiceksin ama kurtul çok kotu bir illettir gecmis olsn

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
edit

Son düzenleme:
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Kimse dalga geçemez kardeşim herkesin başına gelebilir!
2013kasım ayında askerdeyken başıma geldi ameliyattan başka çözümü yok malesef ve şuan bende tekrarladı bu rahatsızlık ama bir haftadır iltihap vs yok Bazen uzun süre oturduğumda ağrı yapıyor ama idare ediyorum ameliyat sırasında doktor o bölgeyi iyice temizlemez ise hastalık benim ki gibi tekrarlıyor malesef kardeş en kısa sürede tedavi olmalısın kuyruk sokumunda olduğu için yukarı doğru nüksederse sorun olabilir en kısa sürede Doktora görün bence çok Geçmiş olsun bu arada kardeş..Birde bu benim ilk ameliyatımdı ve iki defa uyuşturu iğne ile bayıltıp öyle ameliyat oldum çok şükür bi ağrı sızı olmadı :)

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Kimse dalga geçemez kardeşim herkesin başına gelebilir!
2013kasım ayında askerdeyken başıma geldi ameliyattan başka çözümü yok malesef ve şuan bende tekrarladı bu rahatsızlık ama bir haftadır iltihap vs yok Bazen uzun süre oturduğumda ağrı yapıyor ama idare ediyorum ameliyat sırasında doktor o bölgeyi iyice temizlemez ise hastalık benim ki gibi tekrarlıyor malesef kardeş en kısa sürede tedavi olmalısın kuyruk sokumunda olduğu için yukarı doğru nüksederse sorun olabilir en kısa sürede Doktora görün bence çok Geçmiş olsun bu arada kardeş..
eyvallah hocam Allah razi olsun. Merak ettiğim birkac soru var ben daha once apandisit ameliyatı da oldum acaba kil dönmesi ameliyatinda genel anestizi mi yoksa lokal anestezi mi yapıyorlar ve ameliyattan sonra ciddi bir ağrı oluyor mu? genellikle cok cok yuksek agrilara dayanbilen bi insanim apandisitim sistiginde 3 saate yakin dayanmistim ancak sonra igne verdiler ertesi sabahta ameliyati oldum. sorularima cevap verebilirsen minnetta olurum ve bu tekrarlar mi?

seyrengah

seyrengah

Üye
Ey şekvacı hasta! Senin hakkın şekva değil şükürdür, sabırdır. Çünki senin vücudun ve âza ve cihazatın, senin mülkün değildir. Sen onları yapmamışsın, başka tezgâhlardan satın almamışsın. Demek başkasının mülküdür. Onların mâliki, mülkünde istediği gibi tasarruf eder. Yirmialtıncı Söz'de denildiği gibi, meselâ gayet zengin, gayet mahir bir san'atkâr; güzel san'atını, kıymetdar servetini göstermek için, miskin bir adama modellik vazifesini gördürmek maksadıyla, bir ücrete mukabil, bir saatçik zamanda, murassa' ve gayet san'atlı diktiği bir gömleği, bir hulleyi o fakire giydirir. Onun üstünde işler ve vaziyetler verir. Hârika enva'-ı san'atını göstermek için keser, değiştirir, uzaltır, kısaltır. Acaba şu ücretli miskin adam, o zâta dese: "Bana zahmet veriyorsun, eğilip kalkmakla verdiğin vaziyetten bana sıkıntı veriyorsun, beni güzelleştiren bu gömleği kesip kısaltmakla güzelliğimi bozuyorsun" demeye hak kazanabilir mi? Merhametsizlik, insafsızlık ettin diyebilir mi? İşte aynen bu misal gibi, Sâni'-i Zülcelal sana ey hasta! Göz, kulak, akıl, kalb gibi nuranî duygularla murassa' olarak giydirdiği cisim gömleğini, esma-i hüsnasının nakışlarını göstermek için, çok hâlât içinde seni çevirir ve çok vaziyetlerde seni değiştirir. Sen açlıkla onun Rezzak ismini tanıdığın gibi, Şâfî ismini de hastalığınla bil. Elemler, musibetler bir kısım esmasının ahkâmını gösterdikleri için, onlarda hikmetten lem'alar ve rahmetten şualar ve o şuaat içinde çok güzellikler bulunuyor. Eğer perde açılsa, tevahhuş ve nefret ettiğin hastalık perdesi arkasında, sevimli güzel manaları bulursun.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve EmekHırsızı
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Ey şekvacı hasta! Senin hakkın şekva değil şükürdür, sabırdır. Çünki senin vücudun ve âza ve cihazatın, senin mülkün değildir. Sen onları yapmamışsın, başka tezgâhlardan satın almamışsın. Demek başkasının mülküdür. Onların mâliki, mülkünde istediği gibi tasarruf eder. Yirmialtıncı Söz'de denildiği gibi, meselâ gayet zengin, gayet mahir bir san'atkâr; güzel san'atını, kıymetdar servetini göstermek için, miskin bir adama modellik vazifesini gördürmek maksadıyla, bir ücrete mukabil, bir saatçik zamanda, murassa' ve gayet san'atlı diktiği bir gömleği, bir hulleyi o fakire giydirir. Onun üstünde işler ve vaziyetler verir. Hârika enva'-ı san'atını göstermek için keser, değiştirir, uzaltır, kısaltır. Acaba şu ücretli miskin adam, o zâta dese: "Bana zahmet veriyorsun, eğilip kalkmakla verdiğin vaziyetten bana sıkıntı veriyorsun, beni güzelleştiren bu gömleği kesip kısaltmakla güzelliğimi bozuyorsun" demeye hak kazanabilir mi? Merhametsizlik, insafsızlık ettin diyebilir mi? İşte aynen bu misal gibi, Sâni'-i Zülcelal sana ey hasta! Göz, kulak, akıl, kalb gibi nuranî duygularla murassa' olarak giydirdiği cisim gömleğini, esma-i hüsnasının nakışlarını göstermek için, çok hâlât içinde seni çevirir ve çok vaziyetlerde seni değiştirir. Sen açlıkla onun Rezzak ismini tanıdığın gibi, Şâfî ismini de hastalığınla bil. Elemler, musibetler bir kısım esmasının ahkâmını gösterdikleri için, onlarda hikmetten lem'alar ve rahmetten şualar ve o şuaat içinde çok güzellikler bulunuyor. Eğer perde açılsa, tevahhuş ve nefret ettiğin hastalık perdesi arkasında, sevimli güzel manaları bulursun.
Haklısın hocam biraz isyankar bi şekilde çıkıştım ama moralim çok bozuldu yani ne bileyim cok değişik saçma bi hastalık bide geçen senede bu ay yine ameliyat oldum gercekten sinir bozucu bişey daha kaç yaşındayim böyle sacma hastalıklara yakalanıyorum

The Shadow

The Shadow

Üye
Gecmis olsun. Bence de hemen tedavi olmalisin :)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar şu anestezi olayini merak etmiştim bilen varmi acaba lokalmi genelmi

seyrengah

seyrengah

Üye
Haklısın hocam biraz isyankar bi şekilde çıkıştım ama moralim çok bozuldu yani ne bileyim cok değişik saçma bi hastalık bide geçen senede bu ay yine ameliyat oldum gercekten sinir bozucu bişey daha kaç yaşındayim böyle sacma hastalıklara yakalanıyorum
Cenab-ı Hak HAKÎM-İ MUTLAK tır yani hiç bir işi abes,boşu bşuna , saçma sapan değildir herşeyi hikmetlidir.
Müminin ağaç silker gibi hastalıklar günahlarını döker yav bedavadan günah temizliyon bundan daha güzelimi var :D

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Cenab-ı Hak HAKÎM-İ MUTLAK tır yani hiç bir işi abes,boşu bşuna , saçma sapan değildir herşeyi hikmetlidir.
Müminin ağaç silker gibi hastalıklar günahlarını döker yav bedavadan günah temizliyon bundan daha güzelimi var :D
bedavadan günah temizleme olayini anlayamadimhocam

seyrengah

seyrengah

Üye
“Bir Müslüman’a herhangi bir musibet, bir sıkıntı, bir keder, bir üzüntü, bir eziyet, bir gam dokunursa, hatta kendisine bir diken bile batarsa, mutlaka Allah bunları onun günahlarına kefaret yapar.” (Buharî, Marda,1; Müslim, Bir, 52).

foreverthe

foreverthe

Üye
Ustam çok çok geçmiş olsun. Bence hiç zaman kaybetmeden ameliyat ol. Allah yardımcın olsun

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Allah yardimcin olsun kardesim enistemde o kisimlardan kil dnmesi olmustu otramiyordu hc ameliyat oldu rahatladi direk git ne gerekiyrsa uygula kardesim