Uygulama Sanal Tuşları Kaldırmak (***ROOTSUZ***)

Sponsorlu Bağlantılar

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Sanal Tuşları Kaldırmak (***ROOTSUZ***)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

mürteza16

mürteza16

Üye
Anlatım var mı?

blackcemre

Üye
isteidğinde geliyor mu?link?

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Oyun oynarken tam ekran oluyor mu yoksa orda tuş yerine boşluk mu oluyor ?

kralberk13

kralberk13

Üye
şahısın anlattığına göre geri geliyo uygulama linkide bu

canko13

canko13

Üye
Çok başarılı teşekkür

kralberk13

kralberk13

Üye
rica ederim

blackcemre

Üye
Alttaki kırmızı ışık nasıl gider?

kralberk13

kralberk13

Üye
yüklemediğim için bilmiyorum sadece url istendi bende yardım için verdim kullanan varsa yardım etsin

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Resimdeki gibi bir hata aliyorum lg g2 de neden ve ne demek

blackcemre

Üye
sanal tuşları kldırdığımda klavye de çalışmıyor.

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Bende de dokunmatik pek çalışmıyor
Sanal tuslari gizledigimde örneğin tapatalkta konulara tiklayamiyorum

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
anlatim var mi diye sorulmus, zaten videolu sekilde anlattim konuda mevcut.
Uygulama ismi gmd immersive mode, videonun aciklamasinda vardi.
G2 de hata alindigi yazilmis, bende g2 kullaniyorum, o hata her uygulama icin ayarlama yaparsaniz cikar, pro versiyon gerektirir.
kirmizi isigin gitmesi icin yine pro versiyonu gerekmektedir, ben pro versiyonunu aldim, cok hafif bir mavi tonu kullaniyorum disardan belli olmuyor isterseniz tamamen seffaf yapabilirsiniz.uygulamayla tam ekrana gectiginizde klavyeyi kullanamazsiniz fakat whatsappta klavye calisiyor nedense.

canko13

canko13

Üye
anlatim var mi diye sorulmus, zaten videolu sekilde anlattim konuda mevcut.
Uygulama ismi gmd immersive mode, videonun aciklamasinda vardi.
G2 de hata alindigi yazilmis, bende g2 kullaniyorum, o hata her uygulama icin ayarlama yaparsaniz cikar, pro versiyon gerektirir.
kirmizi isigin gitmesi icin yine pro versiyonu gerekmektedir, ben pro versiyonunu aldim, cok hafif bir mavi tonu kullaniyorum disardan belli olmuyor isterseniz tamamen seffaf yapabilirsiniz.uygulamayla tam ekrana gectiginizde klavyeyi kullanamazsiniz fakat whatsappta klavye calisiyor nedense.
Tam ekran oldu mu dokunmatik çalışmıyor herhalde,mesela konu alamıyorum,tam ekranı kaldırınca düzeliyor,

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Tam ekran oldu mu dokunmatik çalışmıyor herhalde,mesela konu alamıyorum,tam ekranı kaldırınca düzeliyor,
bazi uygulamalarda sorun cikiyor olabilir, su ana kadar nexus 4, lg g2 ve g3 de denedim fakat kesinlikle dokunmatikte bozulma olmadi

2495243

2495243

Kapalı Hesap
bazi uygulamalarda sorun cikiyor olabilir, su ana kadar nexus 4, lg g2 ve g3 de denedim fakat kesinlikle dokunmatikte bozulma olmadi
Lg g2 de ornegin kapatin mesajlar kisminda gezinin ya da tapatalkta acilan konulara tiklayin çalışmıyor

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Lg g2 de ornegin kapatin mesajlar kisminda gezinin ya da tapatalkta acilan konulara tiklayin çalışmıyor
simdilik bunun cozumu icin programin guncellenmesini beklemekten baska bir caremiz yok, zaten programin temel alindigi android sistemi android L. Alternatif programlar deneyebilirsiniz, ornegin forum runner i tapatalk yerine kullanabilirsiniz.

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Gelistiriciye mail attim bakalim ins duzeltir yoksa uygulama cok guzel

Üst Alt