Glass go Launcher Ex Theme

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Glass go Launcher Ex Theme
ücretli go launcher ex temasıdır. markette olmadığı için link veremiyorum.

Theme features
- more than 1070 of pre-fabricated theme only icons
- connected with more than 1730 of app activates
- more than 1030 of automatically change icons
- 19 kinds of wallpaper
- 3 kinds of dock image
- 12 kinds of app drawer wallpaper

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: sevinc KARACA ve Bahadir_fb

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Symbian için toogle olur bunlardan güzelmiş alayım :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
sen symbianlada mı uğraşıyon ? yok yok bakıyom :D aynen güzel olur.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Yok symbiana hic konu acmadim :)
Benim eski hesap yaren_dede onu kapattim ayin üyesi yapmiyorlar diye, benim eski hesaba kıl oluyordu modlar :D
sen yaren dede min bizim bildiğimiz yaren dede yahu niye söylemiyon benim diye :) sanki tanımıyoz birbirimizi :) e burda kendini ele vermişsin bunada olmasınlar :Dsırf ayın üyesi olmak içinmi değiştirdin ismi alem adamsın yaa :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
sen yaren dede min bizim bildiğimiz yaren dede yahu niye söylemiyon benim diye :) sanki tanımıyoz birbirimizi :) e burda kendini ele vermişsin bunada olmasınlar :Dsırf ayın üyesi olmak içinmi değiştirdin ismi alem adamsın yaa :)
Yok geri donmicektim sonra doneyim dedim :D
Zaten konu acmisti isa geri dondugumu bilinsib diye :)

Ayin üyesi konuma baksana bir tane mod tebrik etmis gerisi hic ugramamis bile konuya zaten ayin birinden sonra aktifligimi dusurecem son konularimi aciyorum :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
boşveeer ayın üyesi olsan nolacak birileri tebrik etse nolacak. Sonuç ? zaten bu forumda hep söylüyorum android bölümü resmen ölü. belli bikaç kişi paylaşım yapıyo geri kalan sömürüyo :) dosdoğru teşekkürlerini dile getiren bile olmuyo symbian ı biliyosun nasıldık peki burda nasılız. Yanlış anlamasınlarda bu androidciler nankör biraz :) symbian da yine emeğinin karşılığında bol bol teşekkürler alıyodun yorum çok oluyodu buda kendini iyi hissettiriyodu :) o kadar temadır bilmemne paylaştın kaç kişi teşekkürlerini dile getirmiş. bi teşekkürler yazması bile zor geliyo bizim millete :) bence gerçekten android bölümü hiç iyi deil forumda yani kullanıcıları açısından forum açısından deil :) ciddi anlamda yardımlaşma sorunu var android te bikaç yardım konusu açmıştım bi tane cvp çıkmamıştı :) artık yardım istemiyom zaten nasılsa kimse ses çıkarmıyo kendi başımın çaresini bakmaya çalışıyom :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
boşveeer ayın üyesi olsan nolacak birileri tebrik etse nolacak. Sonuç ? zaten bu forumda hep söylüyorum android bölümü resmen ölü. belli bikaç kişi paylaşım yapıyo geri kalan sömürüyo :) dosdoğru teşekkürlerini dile getiren bile olmuyo symbian ı biliyosun nasıldık peki burda nasılız. Yanlış anlamasınlarda bu androidciler nankör biraz :) symbian da yine emeğinin karşılığında bol bol teşekkürler alıyodun yorum çok oluyodu buda kendini iyi hissettiriyodu :) o kadar temadır bilmemne paylaştın kaç kişi teşekkürlerini dile getirmiş. bi teşekkürler yazması bile zor geliyo bizim millete :) bence gerçekten android bölümü hiç iyi deil forumda yani kullanıcıları açısından forum açısından deil :) ciddi anlamda yardımlaşma sorunu var android te bikaç yardım konusu açmıştım bi tane cvp çıkmamıştı :) artık yardım istemiyom zaten nasılsa kimse ses çıkarmıyo kendi başımın çaresini bakmaya çalışıyom :)
Doğruya doğru android bölümü ölü yatırım :D
Konuya bakıyorum 500 kisi download yapmış ne tşk ne beğeni…
Zaten yazilim desteğe konu ac; ya cevap gelmez yada bi ergen çıkıp telefonu sıfırla yazar :D

Birde profilimden 400 konuyu eksiltmisler, ozana söylüyorum oda bana normal birşey diyor 400 daha açıp telefi edersin :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ya iyi bi öğrenmişler hemen format yargısız infaz :-D sen takmışın baya bu 400 e :-) doğru söylemiş 400 deilde bi 800 konu açtınmı arayı kapatırsın :-D

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Aynen ya iyi bi öğrenmişler hemen format yargısız infaz :-D sen takmışın baya bu 400 e :-) doğru söylemiş 400 deilde bi 800 konu açtınmı arayı kapatırsın :-D
Bu hesabida kapatırım olmazsa yeni hesap acip sessiz sedasız android bölümünü sömürürüm… diyecegimde zaten ben olmasam kimsenin düzgün konu actigi yok anca uygulama paylassinlar :)
Zaten uygulamada her yerde var blackmarket yükle bak keyfine :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
aynen bende black kullanıyom artı 3-5 site var günlük takip ediyom yenilikleri :) artık bende sömürgecilerdenim zaten :D

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
aynen bende black kullanıyom artı 3-5 site var günlük takip ediyom yenilikleri :) artık bende sömürgecilerdenim zaten :D
Konu gosterimlerine baktimda konulara bakanda yok 40-50 arasi, boşa konu açmaya gerek yok 50 kisi icinde igrasilmaz yani.
bu işi modlara birakayim en iyisi bari adamlar karsiligini aliyor biz bedavaya 50 kişilik kitleye hizmet veriyoruz :D

Blackmarket forever :D

• Beğen