iphone 6 hakında bilgisi olan?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilkercemt

Üye
ios kapalı sistem tabi stabil olur diyorsun cyanogen kullanıp firmaların bütün ek özelliklerinden mahrum kaliyorsun. allah aşkına android açık da ne yapıyorsun sen? root at rom değiştir launcher değiştir. ovv wonder akiyor :D gören de linux da yazılım hazırlıyor sanar arkadaş..

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
S3te cyanogenmod buglarini sayayim sana.

1-Kamera hicbir zaman dogru duzgun calismaz.

2- Sensorleri ve otg ozelligini kullanamazsin.

3- Sarj omru hicbir zaman stock gibi olmaz.

Sen gelmis burda artik adi bile anilmayan Wonderla iPhone'u kiyasliyorsun. Hani iPhone'u ezen bi ozelligi olsa eyvallah diyecem de o cihaz en fazla iPhone 3le kiyaslanir. Fanligini Android bölümünde yap :)

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
-Emre

-Emre

Üye
Arkadas anlamak istemiyo musunuz? Wonderla demedim ! Android ile ios arasinda dedim. Hatta yorum arasinda wondera dandik bile dedim! Daha dogru durust okumuyosunuz hemen savunmaya gecin. Ayrica cyanogenle hic bir ozellikten mahrum kalmazken daha yeni ozellikleri de kullaniyorum. Kimseyi kucumseme. Sen o konulara baktin mi ? Kimin duzenleyip paylastigina fln ? Maxide beni nasi tanidiklarni biliyo musun ? Bilmiyosaniz konusmayin.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Arkadas anlamak istemiyo musunuz? Wonderla demedim ! Android ile ios arasinda dedim. Hatta yorum arasinda wondera dandik bile dedim! Daha dogru durust okumuyosunuz hemen savunmaya gecin. Ayrica cyanogenle hic bir ozellikten mahrum kalmazken daha yeni ozellikleri de kullaniyorum. Kimseyi kucumseme. Sen o konulara baktin mi ? Kimin duzenleyip paylastigina fln ? Maxide beni nasi tanidiklarni biliyo musun ? Bilmiyosaniz konusmayin.
Air gesture kullanabiliyo musun? S-Pen kullanabiliyo musun? Benimkinin kilit tusu bozuk avuc ici kaydirarak screenshot alabiliyo musun? Senin gibi bende ugrastim Androidle romla kernelle. Bi halt olmayacagini anladim iPhone 5S aldim. Sana da tavsiye ederim once bi kullan ondan sonra çamur at. Sen nasil root romla Samsung'un kisitlamalarini deliyorsan bizde onu Jb ile yapiyoruz ;)

-Emre

-Emre

Üye
Spen destegi air gesture donanimsal yok.donanimda olsa yaparim. Ss almak icin binlerce program var. Sahsen 2500 tl verip alacagim bi cihaza ek ozellik ekleyip uygulama kurmak icin jb yapacaksam kalsin. Ayrica en ufak hatada bile telefon gider.

0MG90

0MG90

Üye
Jb yüzünden çöken telefon görmedim ben ayrıca burada 2100 liraysa bu bizim suçumuz değil devletin suçuSadece Apple pahalı değil bu ülkede diğer Android telefonlara da bakın G3 , S5 , M8 ?? Biz hiç telefon almayalım o zaman

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
-Emre

-Emre

Üye
Arkdasim o dediklerin hem en son cikanlar ve amiral gemileri ayrica her hangi biri her yonden 5se bin basar. Hem ucuz hem de iyi ve marka guncellemesi olan bi cihaz bakiyorsaniz nexuslara goz atin.

0MG90

0MG90

Üye
5s amiral değil mi şu an? Ona göre kıyaslama yapmıyor muyuz? O zaman onlar amiral demeyeceksin sadece Apple pahalı değil, çok para vermek istemiyorsan da al yurt dışı biletini ve pasaportunu git yurt dışından al gel

-Emre

-Emre

Üye
5s amiral gemisi olabilir ancak platformlar farkli. Bu kavram konusunda platforma bakmamiz gerekir.Ayrica ucuz olsun diye yurt disina mi cikicam ?

ilkercemt

Üye
ya abicim g3 kullaniyorum ve 5se de hic bin basmiyor anlamadigin nokta bu. evet donanım olarak 3e katliyor ama donanim=performans değil sunu bi anla önce.

0MG90

0MG90

Üye
Neyse ben daha fazla uzatmıcam ama senin bu Apple düşmanlığın bana çok boş geldi, kolay gelsin

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ya abicim g3 kullaniyorum ve 5se de hic bin basmiyor anlamadigin nokta bu. evet donanım olarak 3e katliyor ama donanim=performans değil sunu bi anla önce.
aynn öyle donanımı yüksek olmayan 4s bile tüm uygulamaları açıyor 4s ile aynı donanımdaki ve aynı yıldaki hangi telefon hala güncelleme alırken tüm uygulamaları açmaya devam ediyor @-Emre

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
5s amiral gemisi olabilir ancak platformlar farkli. Bu kavram konusunda platforma bakmamiz gerekir.Ayrica ucuz olsun diye yurt disina mi cikicam ?
S-Pen donanimin olsa da yapamazsin. Mevcut kullandigin cihazda hicbirseyin donanimi yok. Ne alakasi var kardesim ben iPhone 5S 32 GB yi turk parasiyla 1200 tl ye aldim. Samsung ucuz mu saniyosun sen? Madem iPhone pahali Android ucuz hala neden milattan kalma telefonu savunuyorsun? Dunyanin neresine gidersen git en ucuz amiral gemisi iPhone'undur.

0MG90

0MG90

Üye
Yurt dışında ucuz olduğu için millet çıktığı ilk gün sıraya girip alıyor zaten neden 650 dolara 5s alabiliyorken 750-850 dolara Android alayım?

0MG90

0MG90

Üye
Cidden sorunların var, kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: Joker.

ilkercemt

Üye
arkadas güzel bir kafa yaşıyor beyler. büyük ekran olunca çok ram olunca çok ghz olunca daha iyi telefon oluyor tamam kardeşim. o zaman mesela 6.4 luk galaxy mega s5 ve g3 den daha iyi çünkü ekranı büyük? hadi dagilalim :D neyse herkese iyi bayramlar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
arkadas güzel bir kafa yaşıyor beyler. büyük ekran olunca çok ram olunca çok ghz olunca daha iyi telefon oluyor tamam kardeşim. o zaman mesela 6.4 luk galaxy mega s5 ve g3 den daha iyi çünkü ekranı büyük? hadi dagilalim :D neyse herkese iyi bayramlar
bu kadar iyi bir cevap beklemiyordum tebrik ederim :bira::thumbup:

Türe

Türe

Üye
Android - iOS kıyaslaması saçmalığını hala bırakamadı mı bazıları ???

Android ; geniş , rahat bir kullanıcı deneyimi sunar. TW gibi arayüz sinir krizi geçirtse de bazen Android hayat kurtarır.(ciddiyim.)

iOS'e gelirsek ; hızlı , kolay kullanım sunar. Öyle aşırı bilgi gerektirmez 5 dk kurcalayan herkes herşeyiyle kullanır cihazı. Ayrıca boyutlarıyla da tercih sebebidir. Ekstra olarak ve tabiki en büyük artısı uygulamala kalitesi ve çeşitliliği.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
-Emre

-Emre

Üye
Evet ya benim cevrem. He he ekran buyuyunce hiz artiyor. Abi cidden dicek bisey bulamayinca sacmaliyosunuz. Ve anlattiklarim bizim ulkemiz icin en dogruyorumdur buna da kimse karsi cikamaz ki cikiyorsa zaten benimle karsilasacak yeterli bilgisi yoktur. Benim amacim karsilama yapip kotulemek degil. Bilgilendirmek. Ben anlatirim sonra isteyen istedigini yapar.

ilkercemt

Üye
arkadasim psikolojik sorunların olduğunu düşünüyorum? iki post yukarda iPhone ekranı küçük ise yaramaz diyorsun bizde ona istinaden o zaman büyük ekran=daha iyi mi diyoruz? bunu anlamak zor ama senin için :D bide iPhone stabil diyen candy crush oynuyor ondan diyorsun. sen wonder da ne oynuyorsun destiny beta filan mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt