Cama yumruk attım

Sponsorlu Bağlantılar

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
Cama yumruk attım
SonU böyle oldu

0MG90

0MG90

Üye
Neden attın?

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
Sinirlendim :(

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Cama bir şey oldu mu? :p

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Masraf masraf yapma böyle paraya yazık :P

0MG90

0MG90

Üye
Sinirlerini kontrol etmen lazımŞaka falan mı bu ben ciddi algılıyom ama? :D

burakcan42

Üye
ben fizyoterapistim. her ay 2 3 hasta gelir cama yumruk atan. yüzde elli kadarında geri donuşu olmayan sinir hasarları oluşur ve zamanla bilekten elin kesilmesine kadar durum oluşabilir. lütfen sakin olun yumruk felan atmayın. inanın çook ağır sonuçları olabilir. hayatınız zehir olur.

ayrıca bir bilgi daha vereyim. yaptınız bir salaklık ve vurdunuz. geri çekmeyin sakın elinizi. en çok yaralanma bileğinizi çekerken oluşan kesiklerle oluşur. ve elinizi omur boyu kullanamazsınız.

• Beğen
Tepkiler: abandonware
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Ciddi mi? :hmmm

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Garantiye var elini kardeş

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG, MaxipmaN ve B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

burakcan42

Üye
Espiri anlamında demiştim ciddiye almıssın sanırım.
dostum biliyorum espri anlamında dediğini ama konuyu ciddiye almak lazım gerçekten buyuk problem. gelenlerin çoğu üniversite öğrencisi.
örnek vermek gerekirse bir hastam voleybolcuydu. Galatasaray seçmelerine katılmış sonuçları bekleyen yetenekli biri. bir anlık sinirle cama vurmuş be butun hayatı sondu neredeyse. bırakın voleybolu elinde ufacık bir tenis topu bile tutamayacak bir haldeydi. aylarca fizik tedaviden sonra bile minimal hareket elde edebildik ki yaşadığı psikolojik sorunları saymıyorum bile.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
dostum biliyorum espri anlamında dediğini ama konuyu ciddiye almak lazım gerçekten buyuk problem. gelenlerin çoğu üniversite öğrencisi.
örnek vermek gerekirse bir hastam voleybolcuydu. Galatasaray seçmelerine katılmış sonuçları bekleyen yetenekli biri. bir anlık sinirle cama vurmuş be butun hayatı sondu neredeyse. bırakın voleybolu elinde ufacık bir tenis topu bile tutamayacak bir haldeydi. aylarca fizik tedaviden sonra bile minimal hareket elde edebildik ki yaşadığı psikolojik sorunları saymıyorum bile.
Haklısın. Spor meslekleri hiç cazip gelmemişti zaten işin garantisi yok.

burakcan42

Üye
bir gün tek eline bir Box eldiveni tak ve sadece bir günü onunla geçir o zaman işin ciddiyetini anlarsın :)
Allah kimsenin başına vermesin.

Türe

Türe

Üye
Ben de attım ve çift camı kırmıştım. Sonuç 4 dikiş ve 1 ay eli kullanamadım. O günden sonra sinirlerimi daha çok kontrol ediyorum şükür.

@Safak

@Safak

Üye
bende gecen yanlislikla vuruyom gibi yapayim derken bi vurdum cam diye birsey kalmadi :)

canko13

canko13

Üye
Birdahaki sefere kafa atmanızı tavsiye ederim,

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
zombaka

zombaka

Üye
cama yumruk atılırmı televizyona atsaydın

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
Eğer atmasam sinirden birine vursam daha kötü olurdu

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

@BLooD_ReG seni çok iyi anlıyorum kendini müdafaa etmekte zorlanıyorsun bu duruma
getirenlerin allah cezasını verir inşllah