Beyler note 2 mi güncelledim müzik çalar berbat yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

hassan cingöz

hassan cingöz

Üye
    Konu Sahibi
Beyler note 2 mi güncelledim müzik çalar berbat yardım edin
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Note 2 cihazımı kısa süre önce 4.4.2 ye güncellettim.fakat telefonun müzik çalar equlaizeri berbat olmuş. Önceden güzel özel ayarlar yapabiliyordum.fakat şimdi seviyeleri Yükseltmek isteyince sesler azalıyor gücünü kaybediyor.4.1.2 de çok süper di.ama şimdi ayar yapınca sesleri yutuyor resmen azalıyor .ne gibi çözüm var .yardımıniz için şimdiden çok teşekkürler....ayrica telefonum yurtdışı cihazı arab emirates klon imei

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Farklı müzikçalar ile dene birde mesela ttpod

• Beğen
Tepkiler: hassan cingöz
eren3546

eren3546

Üye
bencede ttpod ses kalite son güncelleme ile daha iyi olmuş bi dene nokia 5800 dan beri kullandıgım bi program şuan S4 kullanıyorum

• Beğen
hassan cingöz

hassan cingöz

Üye
    Konu Sahibi
Evet kullanıyorum .hatta ttpod hesabım bile var.son hali mükemmel. Evrensel ekolayzer var misal.örneğin shakira rihanna duetini dinledigin anda .dünyada o şarkı için tüm kullanıcılarin yaptığı ekolayzer ler çıkıyor. Ve sistem en çok beğeni yapılan ekolayzeri seçiyor. Benim de 2000 üstü kullanılan ekolayzerlerim var...ancak ben sistemin müzik çalari neden bu kadar berbat oldu onu anlamadım. Ttpod güzel ama hala ÇinceEn iyisi poweramp o da ücretli :(

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Evet kullanıyorum .hatta ttpod hesabım bile var.son hali mükemmel. Evrensel ekolayzer var misal.örneğin shakira rihanna duetini dinledigin anda .dünyada o şarkı için tüm kullanıcılarin yaptığı ekolayzer ler çıkıyor. Ve sistem en çok beğeni yapılan ekolayzeri seçiyor. Benim de 2000 üstü kullanılan ekolayzerlerim var...ancak ben sistemin müzik çalari neden bu kadar berbat oldu onu anlamadım. Ttpod güzel ama hala ÇinceEn iyisi poweramp o da ücretli :(

Forumda türkçesini paylaştı arkadaslar baktinmi

• Beğen
hassan cingöz

hassan cingöz

Üye
    Konu Sahibi
Hayır ama hemen bakarım. Peki güncelleme ile türkçe halini kaybederse peki.kalıcı mı türkçe dil? .ilginiz için teşekkür ederim bu arada

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Hayır ama hemen bakarım. Peki güncelleme ile türkçe halini kaybederse peki.kalıcı mı türkçe dil? .ilginiz için teşekkür ederim bu arada
Arkadaslar guncelliyorlar burdan indirip guncellemelisin yani marketten guncellemen icin türkçeyi cihazdan kaldirman lazım :)

• Beğen
hassan cingöz

hassan cingöz

Üye
    Konu Sahibi
Google play out maxicep upgrade in :) anlaşıldı .hemen yeniliyorum o halde .Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Türkçe uygulama bölümünde bulabilirsin :)

• Beğen

Üst Alt