Asus X550LN-XO069D İnceleme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Dmrls

Dmrls

Üye
:-)

• Beğen
Tepkiler: ByKatre

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
ddr3l derken ? Galiba low vers yani düşük voltaj anlamına geliyo

• Beğen

baron_1818

Üye
şu açılışta hesap ve şifresi geliyorya gelmesin diye :blush:ayarlardan biyerden hesabı devre dışı bırak dedim.:blink:açılşışta parola hatalı dedi,bir türlü açamadım,güvenli modu falanda bulamadım:angry:..tekrar format attım iyimi:gun1: arkadaşlar..

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
şu açılışta hesap ve şifresi geliyorya gelmesin diye :blush:ayarlardan biyerden hesabı devre dışı bırak dedim.:blink:açılşışta parola hatalı dedi,bir türlü açamadım,güvenli modu falanda bulamadım:angry:..tekrar format attım iyimi:gun1: arkadaşlar..
aldın mı abi attın mı formatı ekliyorum konuya o zaman :D

baron_1818

Üye
arkadaşlar şu bios ayarlarını yapılmış bir resim koyabilirmisiniz:bangin:attım ama sen genede eklersen çok iyi olur(attım ama nasıl attım bilmiyorum)yani o bios menülerinde çok bocaladım.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar şu bios ayarlarını yapılmış bir resim koyabilirmisiniz:bangin:attım ama sen genede eklersen çok iyi olur(attım ama nasıl attım bilmiyorum)yani o bios menülerinde çok bocaladım.
attıysan sıkıntı yok :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
grubu 4'ledik vay be çok rağbet gördü bilgisayar :)bu arada araştırdım DDR3L düşük voltaj demekmiş. Alacağınız ram'in "low vers" olmasına dikkat edin aksi taktirde normal ram takarsanız cihaz görmüyormuş. ;)

• Beğen
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Aynen öyle. Bugün adam akıllı tekrar format atacam windows 8.1 pro update 1
at sonrada acronis ile yedek al driver + programlarını kurunca diyelim sıkıntı oldu 10 dakkada geri dönersin driver+ program dahil :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
formattan sonra taze taze prototype ve eflc test yapıyorum. Gta 4 optimizasyon sorunu olan bir oyun. Eğer ultra ayarda kasmaz ise tamam bilgisayar "mükemmel"

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
tamam alırım :oke: formattan sonra ekran kartı driverini cd'den değil de şu linki atılan beta olan driveri kurucam fps artısı olan var ya

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Prototype yükledim high grafikde su gibi akıyor. Ortalama 40 fps alıyorum , görsel efektin çok olduğu zamanlarda 37 falan oluyor ondan aşağı görmedim ;)

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
iyiymiş konuya eklerim daha sonra :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
format atamıyom ya bi türlü usbden başlamıyor neyse salla kullancam artık böyle

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
format atamıyom ya bi türlü usbden başlamıyor neyse salla kullancam artık böyle
rüfus ile yazdırsana ben ne zaman taktıyysam okudu :hmmm :bilmmrüfusla yazdırmasam bile okuyo ayarlarda uefi gibi bi seçenek varsa devre dışı bırak :oke:

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
rufusla yazdırdım okumadı bu sefer galiba pc bozuk :( uefi diye bişe yok biosda

Üst Alt