Öneri Ana bilgisayar hard disk içeriğini görebilir mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
Ana bilgisayar hard disk içeriğini görebilir mi ?
merhaba kardeşlerim bir maruzatım olcak bende 1 tb harici hdd var içinde belgler resimler müzikler falan var ben internet kafeye gtmiş olsam pc ye taksam ana pc benm hdd min içerigini göreblirmi ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bilgisayara girerse görür

metinoktay1905gs

Üye
Bisey sorabilirmyim

can1516

can1516

Üye
sen çıkardıktan sonra göremez sen taktığında senin bilgisayarına girerse görür ki adam neden sizin bilgisayarınıza girsin

The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
Var kardeşim ben çok denk geldim girip kontrol ediyolar baktı hdd yle uğrasıyorum girermş girer ne var die.. Neyse genede tedbirli davranmak lazım

Yönetici tarafından düzenlendi:
szqn55

szqn55

Üye
paylaşım kapalıysa nasıl girecek uzaktan kontrolla girse ana makina hedef makinann faresini de oynatırfare kendi kendine oynarsa direk çıkar :D paylaşımı kapat

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Beyler forumda olduğunuzu unutmayın :nono:

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe ve The SLayeR
The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
paylaşım kapalıysa nasıl girecek uzaktan kontrolla girse ana makina hedef makinann faresini de oynatırfare kendi kendine oynarsa direk çıkar :D paylaşımı kapat
Bak bu aklıma gelmedi tabi girerse fare oynamazsa bağlı donanımlara girerse diye düşünmüştüm direk mesela üniversite okudugum yerde bi int.cafe vardı usb bile taksan ana makinada uyarı veriyodu :)

szqn55

szqn55

Üye
o makineyi kilitleme açma yazılımından işte küçükken cok giderdim int kafeye akınsoft muydu neydi :D

szqn55

szqn55

Üye
son dk ya sövmediğim kelime kalmamıştı metin 2 de tam metin buldum akınsoft yazısı çıkmıştı :D

The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
Jsnow492

Jsnow492

Üye
Evet Akınsoft Ve En Son Sürümlerinde Her Bilgisayara Girebiliyor. Hddlere Flaşlara Falan Bakabiliyor Diye biliyorum

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ya bazılarında son dklarda ne güzel haber veriyordu süreniz bitiyor felan şimdi haşırt kapatıyo.sahip de reset attırmıyor.

Jsnow492

Jsnow492

Üye
Ben Görmeden Atıyorum. :D

The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
valla geçen gittim ne var ne yok hepsini haricime attım geldim flimdi müzikti :) 780 gb lik arşiv vardı

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sorun çözüldü mü :) ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt