Telefon Tavsiyesi Hangi Telefonu Önerirsiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Telefonu Önerirsiniz?
Merhaba arkadaşlar 800-850 lira bütçem var. Aşağıda telefonda aradığım özelliklerin bazıları var;
____
  • 4 Çekirdekli İşlemci
  • Grafik İşlemci
  • En az 8 MP kamera
  • Hız ve kamerasıyla kendini belli etsin.
____
Mesela 1300 liralık telefon 850 liraya 2.el alınabilir o tarz telefonlarda olur.
____
S3 yada S4 (2.el) düşünüyoru ama danışıp araştırmak lazım belki daha iyi bişey bulurum bütceme göre. Piyasada çok fazla çeşit var lütfen yardımcı olun...

Serhan

Serhan

Üye
Lumia 925 bulabilirsen 2. El Yada temiz iyi olur bence.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
sıfır alırsan xperia sp,s4 mini var ama pek tavsiye etmem onun yerine TEMİZ 2.el bir telefon al kat kat daha iyi olur

lg g2
s4
s4 active
nexus 5

gibi telefonlar var bence sen biraz bekle o fiyatlara sıfır telefon alırsın mesela lg g3 çıktı gittikçe ucuzluyor ve lg g2 sıfır ucuzlayakcak ve g3 almak için g2 satan bir sürü insan olacak :) sıfır telefon almak için 1000-1300 vermen gerek bence biraz daha biriktir sıfır al kafan rahat olur sıfır telefon sıfır dert :)

0MG90

0MG90

Üye
Xperia SP iyi senin için

staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
sıfır alırsan xperia sp,s4 mini var ama pek tavsiye etmem onun yerine TEMİZ 2.el bir telefon al kat kat daha iyi olur

lg g2
s4
s4 active
nexus 5

gibi telefonlar var bence sen biraz bekle o fiyatlara sıfır telefon alırsın mesela lg g3 çıktı gittikçe ucuzluyor ve lg g2 sıfır ucuzlayakcak ve g3 almak için g2 satan bir sürü insan olacak :) sıfır telefon almak için 1000-1300 vermen gerek bence biraz daha biriktir sıfır al kafan rahat olur sıfır telefon sıfır dert :)
Eylüle kadar beklemeyi düşünüyorum ya 1200-1300 lira falan birikir heralde o zamanda gm discovery elite düşünüyorum ya :D
Xperia SP iyi senin için
Hiç bakmadım, bakmakta fayda var :D

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Elite alma bence güzel telefon ama o fiyata lg g2 ve nexus 5 varken ÇÖP bence paranı biriktir üst seviye bir telefon al kafan rahat olsun çünkü xperia sp orta seviye bir telefon

Nexus 5 yada g2 al o fiyata alacağın en en en iyi telefonlar ama yinede sen bilirsin

mürteza16

mürteza16

Üye
Elite'dan uzak dur. Nexus 5, g2 hertürlü daha iyi.

fk555897

fk555897

Üye
2. El LG G2 veya Nexus 5 bulabilirsen çok iyi telefonlar. Bulamazsan S4.

staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
Elite alma bence güzel telefon ama o fiyata lg g2 ve nexus 5 varken ÇÖP bence paranı biriktir üst seviye bir telefon al kafan rahat olsun çünkü xperia sp orta seviye bir telefon

Nexus 5 yada g2 al o fiyata alacağın en en en iyi telefonlar ama yinede sen bilirsin
Beklemeye karar verdim zaten düşüş yaşanır muhakkak
Elite'dan uzak dur. Nexus 5, g2 hertürlü daha iyi.
Neden? :D Donanımı iyi ama
2. El LG G2 veya Nexus 5 bulabilirsen çok iyi telefonlar. Bulamazsan S4.
Düşünmedim değil aynısını :D

staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu hortlattim ama asus telefon duyurmuştu onu bekledim ve bi stok sıkıntısından sonra zenfone 5 aldım arkadaşlar. Yardımlarınız için tekrar teşekkürler..

Üst Alt