deneme

Sponsorlu Bağlantılar

Superfan

Superfan

Üye
    Konu Sahibi
deneme

FPse
Özellikle kontrol ayarlarıyla bilinen bir uygulama. Gamepad ayarlarını istediğiniz gibi ayarlayabilir, yeniden programlayabilir ve yerlerini değiştirebilirsiniz. Bu özelliklerinden dolayı diğerlerinden ayrılıyor.

Son düzenleme:

ByKatre

ByKatre

Üye
ne deneme 1-2-3

Superfan

Superfan

Üye
    Konu Sahibi
olmuyo. Android bölümüne yakında çok büyük bir konu açacam. Hemde çoooook büyük bir konu yani. O yüzden tek mesaja sığmaz diye konuyu parçalıyacam. İşte şunun için link vercem.Konunun 6.mesajına gidecek felan ama..biri mesaj yazmadan yeni bir mesaj olarak gitmiyor.

Yani 15 dakika filan beklesemde son mesajı ben yazdığım için hep son mesajımı düzenliyor. Halbuki yeni mesaj olmasını istiyorum... :S

ByKatre

ByKatre

Üye
olmuyo. Android bölümüne yakında çok büyük bir konu açacam. Hemde çoooook büyük bir konu yani. O yüzden tek mesaja sığmaz diye konuyu parçalıyacam. İşte şunun için link vercem.Konunun 6.mesajına gidecek felan ama..biri mesaj yazmadan yeni bir mesaj olarak gitmiyor.

Yani 15 dakika filan beklesemde son mesajı ben yazdığım için hep son mesajımı düzenliyor. Halbuki yeni mesaj olmasını istiyorum... :S
öyle olmaz ki neden öyle istiyorsun o mesaj kasmak olur ama aramızda kalsın tapatalk ile oluyo :naughty:

Superfan

Superfan

Üye
    Konu Sahibi
doğru la..tapatalk la oluyor , ben öyle gözüküyor ama olmuyor düşünüyordum :D
öyle olmaz ki neden öyle istiyorsun o mesaj kasmak olur ama aramızda kalsın tapatalk ile oluyo :naughty:

Dur ben bir ozanı arıyayım. Diyeyim ByKatre şöyle diyor, olur mu :D

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Tapatalkın var demedim zaten :p

Üst Alt