İpucu İlk defa Nexus 5 e Rom Atıcam Yardım Edermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
İlk defa Nexus 5 e Rom Atıcam Yardım Edermisiniz
Beyler Nexus 5 im var 4.4.3 CM Mod Atıcamda Cok İyi Bilen Bir Arkadas Yardım Ederse Sevimirim :)

Invoke

Invoke

Üye
6 farklı yerden aynı soruyu sorup duruyorsun. Her adımı yazdım zaten. Tek yapman gereken okumak ve okuduklarını uygulamak. Nasıl bir yardım bekliyorsun anlamadım ki. İstersen telefonu gönder, romu yükleyip geri göndereyim.

• Beğen
Tepkiler: genco15, halfglaze, Penci Hoca ve 1 kişi daha
LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
6 farklı yerden aynı soruyu sorup duruyorsun. Her adımı yazdım zaten. Tek yapman gereken okumak ve okuduklarını uygulamak. Nasıl bir yardım bekliyorsun anlamadım ki. İstersen telefonu gönder, romu yükleyip geri göndereyim.
kardeşim anlamadım ben bana görübtülü konusrak yardım edicek biri lazım hiç bişey anlamadım

Neverland1

Üye
Kardeşim nexus 5 e cm yüklemene gerek yok bile.Stock ROM'un cm den daha kararlı.

xPhone

xPhone

Üye
Android L gelicek zaten hiç ugrasma ROM ile

Invoke

Invoke

Üye
PA yükleyin zaten CM neymiş? =P

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
Zaten L yi Bekliyorum Sabırsızlıkla Telefonum Çok Op Olucak :D :D

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
OP Olucak :D

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
LoL de Çok Güçlü Anlamında :D

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
:D :D

avast

avast

Üye
Telefonu yaktim sanirim :ehe47 dereceyi gordu telefon reset atti bozdummuki :D @-qarapapaq-

Invoke

Invoke

Üye
Bozdun.

• Beğen
Tepkiler: Kontrol ve The Shadow
LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
Valla bende dandik kılıf var iş görüyor az cok :D :D

Invoke

Invoke

Üye
:D saka bi yana 40 dan sonrasi el yakiyomus haci kilifsiz oynuyodum kamera cami elimi yakti klif taktim dokunmayim diye

Aynen, işlemci orada olsa gerek. Tüm sıcaklık kameradan vuruyor. :D (ama ben hiç.reset falan yaşamadım.)

Üst Alt