S4 GT-I9190 ROOT YARDIMI

Sponsorlu Bağlantılar

mkucukal28

Üye
    Konu Sahibi
S4 GT-I9190 ROOT YARDIMI
Demin siteden bulduğum konudaki gibi root yaptım knox uyarı veriyor sürekli o yüzden root explorere girip knox silemiyorum ne yapmam lazım cm11 kurucam

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Aah ah. Knox'un ağına düştünüz bizim gibi. Sayacın şuan 1 garanti dışısın. :ah

SuperSU'ya gir KNOX Devre Dışı bırakılacak diyecek tamam devre dışı bıraksın

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

mkucukal28

Üye
    Konu Sahibi
SuperSu ya tıklayınca KNOX direk devre dışı bırakıyor

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
  • Beğen

mkucukal28

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşim yanlış anladın supersuya tıklayınca knox direk uyarı veriyo kapatıyo supersuyu

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
hmm knoxu uygulamaları devre dışı bırak listesinde devre dışı bırakıp tekrar gir supersuya oda olmadı supersunun önbelleğini temizle ayarlardan sonra tekrar supersuya gir knox devre dışı bırakılsınmı derse tmm de

• Beğen

mkucukal28

Üye
    Konu Sahibi
Olmuyo kardeşim ya supersuya tıklıyorum direk Supersu Durduruldu diyorknoxu devre dışı bırakıyorum supersu önbellek temizliyorum yinede tıklayınca supersu durduruldu diyor

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Olmuyo kardeşim ya supersuya tıklıyorum direk Supersu Durduruldu diyorknoxu devre dışı bırakıyorum supersu önbellek temizliyorum yinede tıklayınca supersu durduruldu diyor

hmm marketten baktınmı supersu güncelleştirmesi varmı ?

yoksa tekrar rootla

• Beğen

mkucukal28

Üye
    Konu Sahibi
mari burdamısın

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
burdayim hocam sorun duzeldimi

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Birisi510

Birisi510

Üye
En güncel SuperSU uygulamasını ya marketten yükle ya da .apk olarak kurup dener misin?

Birisi510

Birisi510

Üye
Kardeş Root Checker adlı programla Root işlemi gerçekleşmiş mi diye bakar mısın?

Üst Alt