Tavsiye XPERİA Z2 Sen Bari Yapma..

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
XPERİA Z2 Sen Bari Yapma..
3 gün once aldıgım z2 ile ilk defa bugün kulaklıkla muzık dınlemeye kalktım telefon hicbir tepki vermiyor bi kac kere yıkadım ama kısa sureli evdeki butun kulaklıkları denedim nafile sanki soket takılı degılmıs gıbı sinir krizine soktu resmen, hepsiburada'dan aldım garantiyemi göndersemmi diye düşünüyorum ithalatçı firma garantili ama

Son düzenleme:

0MG90

0MG90

Üye
Pc companion dan onarma yapın ama ilk önce yedekleme yapın

baran441907

Üye
z2 tamamen pismanlik. Iki hafta once aldim aldiktan 3 gun sonra havuzda bir iki fotograf cektim su altinda nasil cektigine baktim en fazla 8-10dakika kalmistir havuzdan cikip telefona baktigimda telefon acilmadi. Servise yolladim kullanici hatasi dediler. Interetten arastirdim boyle sorun yasayan bikac kisi daha var. Sanirim kamera kismindan telefon su aliyor kesinlikle su ile temas ettirmeyin telefonu

archh

Üye
z2 tamamen pismanlik. Iki hafta once aldim aldiktan 3 gun sonra havuzda bir iki fotograf cektim su altinda nasil cektigine baktim en fazla 8-10dakika kalmistir havuzdan cikip telefona baktigimda telefon acilmadi. Servise yolladim kullanici hatasi dediler. Interetten arastirdim boyle sorun yasayan bikac kisi daha var. Sanirim kamera kismindan telefon su aliyor kesinlikle su ile temas ettirmeyin telefonu
arkadaş o parayı verip o telefonu suyun altına sokmaya nasıl cesaret ediyosunuz anlamıyorum :D ben 2 dk masanın üstüne bıraksam on sefer düşünüyorum bişey olur mu düşermi edermi diye :D

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
vg_engin

vg_engin

Üye
O kadar para verince denemek isteyenler oluyor elbet :D

0MG90

0MG90

Üye
Telefonuna baksaydın sende açıklık var mı bi yerinde diye

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Kulaklık yerinin ici su dolmus en son yıkadıgım icin agzımla suyu vakumladım duzeldi :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve archh
Never Back Down

Never Back Down

Üye
cesur yürek

• Beğen
Tepkiler: archh
Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Olayı cozdum beyler suya sokunca ıcındekı suyu yok edene kadar kulaklık soketi calısmıyor

Üst Alt