Püf Noktası İmei ile alakalı

Sponsorlu Bağlantılar

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
İmei ile alakalı
Arkadaşlar, yurt dışından samsung galaxy s4 getirttim ve imei attım. Klon imeiyle güncelleme yapılmadığı için orjinal imeiyide saklıyorum fakat o imeiyi internetten tarattığımda bir sonuç bulamıyor. Bu normal mi?

wyruss

Üye
Normal.. Çünkü Türkiye'ye kayıtlı bir imei değil o yüzden kayıtlarda göstermez.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
çıkmaması lazım

• Beğen

wyruss

Üye
Telefonun imei yüzünden yazılımı değişti. O yüzden güncelleme yaptığında modifiye edildi der güncelleme yapmaz. Bilgisayar üzerinden güncelleme yaptığında da düzgün yapamazsan imei gözüksede şebeke gelmiyor.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun imei yüzünden yazılımı değişti. O yüzden güncelleme yaptığında modifiye edildi der güncelleme yapmaz. Bilgisayar üzerinden güncelleme yaptığında da düzgün yapamazsan imei gözüksede şebeke gelmiyor.
hocam orjinal imei atıp wifi üzerinden olmaz mı?

wyruss

Üye
hocam orjinal imei atıp wifi üzerinden olmaz mı?
imei atma atıyorum 4.2.2 de olur ama 4.4.2 de olmaz. İmei'yi ona göre atıyorlar. 4.4.2'nin rootlaması yapılamıyorsa yapamazsın. Güncellediğinle kalırsın tekrar geri versiyonu atarak imei atarlar.

• Beğen
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
ilk aldığında klon atmak yerine tek snn hattına açıyorlardı diye biliyorum bedavaya
İlk defa duydum hocam. O konuda bi bilgim yok ama sürekli hat değiştiriyorum zaten.
imei atma atıyorum 4.2.2 de olur ama 4.4.2 de olmaz. İmei'yi ona göre atıyorlar. 4.4.2'nin rootlaması yapılamıyorsa yapamazsın. Güncellediğinle kalırsın tekrar geri versiyonu atarak imei atarlar.
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: wyruss