Tavsiye Lumia 630 alırsam?

Sponsorlu Bağlantılar

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 630 alırsam?
Merhaba. Kısıtlama gibisinden şeyler okudum. 630 alırsam eğer diğer cihazlardan farklı olarak ne kısıtlaması olacak? Aynı fiyata yakın başka lumia önerebilirsiniz tasarımı kibar olan. Kendim için değil cihaz. Iphone kullanıcısıyım.

sekajmer

sekajmer

Üye
Geçme kardeşim İphone kullanısını 630 tatmin etmez

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Merhaba. Kısıtlama gibisinden şeyler okudum. 630 alırsam eğer diğer cihazlardan farklı olarak ne kısıtlaması olacak? Aynı fiyata yakın başka lumia önerebilirsiniz tasarımı kibar olan. Kendim için değil cihaz. Iphone kullanıcısıyım.

Windows markette 1gb ve üzeri ram isteyen oyunları ve uygulamaları 512 mb ramlı cihazlar kullanamıyor. O yüzden 1gb rama sahip 820 , 1320 gibi cihazları inceleyin derim.
Ön kamera ve arka kamerada flaş çok lazım değilse 525 bile fıstık gibi işinize yarar.
Bana kalsa sırf batarya performansı için 1320 ye yönelirdim.
( Bütçe ne kadar? )

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
Geçme kardeşim İphone kullanısını 630 tatmin etmez

Ben kullanmayacağım annem için bakıyorum.

Windows markette 1gb ve üzeri ram isteyen oyunları ve uygulamaları 512 mb ramlı cihazlar kullanamıyor. O yüzden 1gb rama sahip 820 , 1320 gibi cihazları inceleyin derim.
Ön kamera ve arka kamerada flaş çok lazım değilse 525 bile fıstık gibi işinize yarar.
Bana kalsa sırf batarya performansı için 1320 ye yönelirdim.
( Bütçe ne kadar? )

Valla anneme alıcaz. Lumia 630 - 600 TL civarlarında. Bu civarda bir şeyler lazım.

Ne tür uygulamalar kullanamıyoruz ? Oyun önemli değil nasılsa.

sekajmer

sekajmer

Üye
Ben kullanmayacağım annem için bakıyorum.

Valla anneme alıcaz. Lumia 630 - 600 TL civarlarında. Bu civarda bir şeyler lazım.

Ne tür uygulamalar kullanamıyoruz ? Oyun önemli değil nasılsa.
özür dilerim atlamışım :) sosyal ağ uygulamalarının neredeyse tamamını kullanabilirsiniz. sadece yüksek oyunlar The amazing spiderman , Modern combat 4 gibi oyunlar 1GB ram istiyor. 525'te 1 GB ram var. isterseniz 525 ile 630'u inceleyin. benim tavsiyem 525 almanız yönünde

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
özür dilerim atlamışım :) sosyal ağ uygulamalarının neredeyse tamamını kullanabilirsiniz. sadece yüksek oyunlar The amazing spiderman , Modern combat 4 gibi oyunlar 1GB ram istiyor. 525'te 1 GB ram var. isterseniz 525 ile 630'u inceleyin. benim tavsiyem 525 almanız yönünde

Tasarımı pek hoş gelmedi baktım da. Ele alıp bakmak lazım bi de.

Berkkk2375

Üye
Annesi mc4 oynayqcak değil ya :D 520 alsan bile yeter annene

Uygulamaaaaa

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
emz

emz

Üye
Annesi mc4 oynayqcak değil ya :D 520 alsan bile yeter annene

Uygulamaaaaa
Abi arkadaş şıklıktan yana. Ben 520 kullanıyorum bir sıkıntım yok ve rahat geliyor ele. Ama daha şık derseniz 630 anneniz için gayet ideal. Ayrıca anneniz tahminimce oyun oynamayacaktır. Asphalt veya sims vb oyunlar çalışıyor. Ayrıca kısıtlama olan uygulamaları yüklemek için de bir çok yöntem mevcut. Eğer onu beğendiyseniz bir zararı olmaz. Sadece yüksek kalitedeki oyunlar olmaz. Ram farkı kısaca özetlersek en belirgin olarak açılan uygulamalarda kendini belli eder. Mesela ram yükseldikçe arka plandaki uygulamalar o kadar çok çalışabilir. Aynı anda 5-6 farklı programa aynı anda girersiniz. Ama ram düşük olursa 2 programa girersiniz. Sürdürülüyor yazısı çıkmaz karşınıza ve beklemeden kullanırsınız programları. Umarım açıklayıcı olmuştur. :)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Anne için o telefonun turuncusu çok hoş durur :P

neyle gönderildiyse gönderildi.

sekajmer

sekajmer

Üye
Tasarımı pek hoş gelmedi baktım da. Ele alıp bakmak lazım bi de.
Evet, 630 daha şık duruyor. Aslında HTC Windows Phone 8S mi 8X miydi. Mor olan, onun tasarımını harika. Bayan için çok güzel bir telefon. Fakat Windows Phone'da Nokia almalısınız. Kafanızı karıştırmak istemedim. 720'de olabilir aslında. Batarya çok iyi. Kamera tatmin edici. 525 ve 630'dan daha şık. Bütçenizi bilmiyorum. Görüşüne göre dış görünüş sizin için önemli . Fikirlerimi söyledim

Berkkk2375

Üye
Evet, 630 daha şık duruyor. Aslında HTC Windows Phone 8S mi 8X miydi. Mor olan, onun tasarımını harika. Bayan için çok güzel bir telefon. Fakat Windows Phone'da Nokia almalısınız. Kafanızı karıştırmak istemedim. 720'de olabilir aslında. Batarya çok iyi. Kamera tatmin edici. 525 ve 630'dan daha şık. Bütçenizi bilmiyorum. Görüşüne göre dış görünüş sizin için önemli . Fikirlerimi söyledim

Annen telefonu alır almaz unlock yapacaktır sen uğraştırma kadıncağızı 1 gb ramli telefon al ya ne yapacak 720 yi annen 520 al gitsin çok para harcama

Uygulamaaaaa

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
Oyun oynayacağını sanmam. Şimdiki telefonu 6 yıllık falan belki daha fazla. 6300 dönemlerinden gibi bir şey. 512 ram yetecektir. Sosyal ağlarda üyeliği yok vb. Tasarım ve stabilite düzgün olsa yeterli gibi.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Oyun oynayacağını sanmam. Şimdiki telefonu 6 yıllık falan belki daha fazla. 6300 dönemlerinden gibi bir şey. 512 ram yetecektir. Sosyal ağlarda üyeliği yok vb. Tasarım ve stabilite düzgün olsa yeterli gibi.

630 gayet iyi hiç tereddutun olmasın

Akhtoher

Akhtoher

Üye
bahadır şu mesajını bir oku kafa karışmaması mümkünmü :D

• Beğen
Tepkiler: sekajmer
@Safak

@Safak

Üye
lumia 3310 bakmani oneririm :ehe