Tavsiye Kulaklıktan anlayan bi zahmet yardımcı olsun

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Kulaklıktan anlayan bi zahmet yardımcı olsun
Bana gold bilgisayardan alacağım bi kulaklık tavsiye edin sağlam olsun tiz ve bass dengeli olsun telefonum htc one x plus. Fiyat aralığı 50-70 arası

0MG90

0MG90

Üye
Apple EarPods öneririm o zaman

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
Bana gold bilgisayardan alacağım bi kulaklık tavsiye edin sağlam olsun tiz ve bass dengeli olsun telefonum htc one x plus. Fiyat aralığı 50-70 arası
philipsin truncu sporcu kulakligi var onerrim ama mikrofon yok

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
o.zmn philipsin bazi mikrofonlu kulakliklari var bakabilirsin degsik renklerde ayrca

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Bende htcnin vermiş olduğu kulaklık vardı siyah netten bulup koyyum buraya o çok güzel çalıyordu telefonda bide beats varya onunla birlikte Manyak çalıyordu ama bozuldu o yüzden yeni alacam ve almışken ondan daha iyi birşey alayım dedim

0MG90

0MG90

Üye
EarPods al iste mikrofonlu 75 lira

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
link olrak verebilirmsnz ? hangi model
EarPods al iste mikrofonlu 75 lira
iphona özel kulaklık galiba benim telefondada çalışırmı sorun çıkarmasın ve ayrıyeten tasarımı değişik geldi ses kalite yönünden nasıl ?

0MG90

0MG90

Üye
Neden iPhone a özel olsun gayet güzel kulaklık Apple Store sitesinde bulabilirsin

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Neden iPhone a özel olsun gayet güzel kulaklık Apple Store sitesinde bulabilirsin
Teknosadada varda benim telefonda sorun yaşatır mi acaba ve ses kalitesi olarak nasıl acabaNormalde kullandıgım kulaklık bu idi bozuldu bundan daha iyi ses verecek kulaklık arıyorum :

PriZm

PriZm

Üye
iPhone a özel kulaklıklar 5 diş jackli oluyor ve bazı cihazlarda uyumsuzluk çıkarabiliyor.Alırken deneyin derim.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
iPhone a özel kulaklıklar 5 diş jackli oluyor ve bazı cihazlarda uyumsuzluk çıkarabiliyor.Alırken deneyin derim.
Denemeye izin vermiyorlar ki ama ve ayriyeten genelde iphone özel kulakliklar nasıl iş anlamadım şu nasıl

PriZm

PriZm

Üye
Mesela Creative Ep-630 modelinin 630i ve 630 olmak üzere 2 modeli var.Bizzat i modelini denediğimde ses derinden geliyordu ve bozulma vardı.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Mesela Creative Ep-630 modelinin 630i ve 630 olmak üzere 2 modeli var.Bizzat i modelini denediğimde ses derinden geliyordu ve bozulma vardı.
Aslında onu almaya yani 630i yi almaya gittim adamlar deneme şansına yok kutu acildimi iade edilmez dediler bende almaktan vazgeçtim alacam calmiyacak elimde kalacak sonra o yüzden neyi alacağımı şaştım

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi

Bu mu yoksa diğer verdiğin gold bilgisayardaki kulaklık mi sizce

Yani bu

GrknYavas

GrknYavas

Üye
super bı kulaklık

fk555897

fk555897

Üye
bu apple in kulakliktaki kisayollar acaba androide uyumlumu merak etimde ?
Sadece arama kabul tuşu çalışıyor benim S4'de. Bir de telefon ekranı kilitliyken bu tuşa basıldığında müzik açıyor. Sana EarPod'u iPhone'lar dışında önermem. iPhone 5'den aldığım ses kalitesini şimdi alamıyorum.

Üst Alt