Yardım İkisi = Arasında kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisini Alayım ?

• Dell Inspiron 5537 G50W81C

Kullanılan: 1 14.3%
  • Asus X550LN-XO007D

Kullanılan: 6 85.7%

• Kullanılan toplam oy
    7
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
İkisi = Arasında kaldım
Asus:

Dell:

Asus olan FreeDos
Dell olan Windows 8 o yüzden kaldım arada

Oylama yaparak Karar vericem hangisi daha çok oy alırsa onu alıcağım

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
delli al bataryası filan da asustan çok gider ;) hem dell seni yıllarca götürecek kadar kaliteli üretiyor bn şimdiye kadar 2 kere dell laptop aldım hiçbir sorunlarını görmedim

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
asusdaki ekran kartı dell'den daha iyi ;)

Berkkk2375

Üye
ikincisini al çunku birinciyi sevseydin ikinci olmazdı bir dakika karıştı

Uygulamaaaaa

Berkkk2375

Üye
Ayrıca asusun web sitesinden driver yukleyebiliyorsun ve buda normal kurulu gelebden daha hoş olur içinde gereksiz programlar olmaz. Win 8 8.1 fln yüklemen mümkün

Uygulamaaaaa

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Ama asus FreeDos olduğu için ormat atmak gerekiyor Sağdece formatta değil zor şeyler var

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Ama asus FreeDos olduğu için ormat atmak gerekiyor Sağdece formatta değil zor şeyler var
Formattan sonra birtek driverlar kalıyo sonrası senin kişiselleştirmene kalıyo. Ee onlarada zor diyorsan artık yani

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Tabiki çıkıyor sen setupu başlatıyorsun kendine kahve molası veriyorsun hepsini kendi kuruyor sen rahat ol ;)
Yani demek istediğin şumu Ben pcye Format atmadan Driver Cd sini takıp oto yüklüyomu :oHE o kolay tmm Biliyorum ben Ama Zor İş Format dan önce ayar feln abi ya

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Yani demek istediğin şumu Ben pcye Format atmadan Driver Cd sini takıp oto yüklüyomu :oHE o kolay tmm Biliyorum ben Ama Zor İş Format dan önce ayar feln abi ya
Biosdan ayar yapmıyorsun otomatik olarak flaş üstte duruyor görüyor

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Benim tırstığım şeyler Flaşa ne yapıcam ne atıam flaşa Ve flaşla format atarken F11 e feln basıp ayar seçiyomuşuz doğrumu ??
Benim tırstığım şeyler Flaşa ne yapıcam ne atıam flaşa Ve flaşla format atarken F11 e feln basıp ayar Boot ekranımı bişey geliyo doğrumu Böylemi olucak işlem Abi??

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Benim tırstığım şeyler Flaşa ne yapıcam ne atıam flaşa Ve flaşla format atarken F11 e feln basıp ayar seçiyomuşuz doğrumu ??
Benim tırstığım şeyler Flaşa ne yapıcam ne atıam flaşa Ve flaşla format atarken F11 e feln basıp ayar Boot ekranımı bişey geliyo doğrumu Böylemi olucak işlem Abi??
Ben sana flaşa ne atacağını detaylı anlatırım. F11 falan yok hicbir işlem yapmıyorsun

MaxipmaN

Üye
4500uya bulaşmam ben olsam 3230mden daha düşük skoru var güç tasarrufu odaklı bir işlemci

demirkan_1999

demirkan_1999

Üye
13 yaşımda format atıyodum bilgisayarıma ben :D . Öyle C++ bilmene gerek yok, Next Next Türkçe C Sürücüsü ve SON :D

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
13 yaşımda format atıyodum bilgisayarıma ben :D . Öyle C++ bilmene gerek yok, Next Next Türkçe C Sürücüsü ve SON :D
freedos ise bildiğim kadarı ile bios ayarları değiştirilmeli ama emin değilim ve formata biraz geç mi başlamışsın :D :D bn kimseye sormadan öğrenmiştin 9 10 yaşlarımda

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Asus:

Dell:

Asus olan FreeDos
Dell olan Windows 8 o yüzden kaldım arada

Oylama yaparak Karar vericem hangisi daha çok oy alırsa onu alıcağım
fredos la diğerinin farkı nedir hocam