İstek Eklenti Limiti

Sponsorlu Bağlantılar

Limit 50mb ......

• Olsun

Kullanılan: 6 60.0%
  • Olmasin

Kullanılan: 4 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Eklenti Limiti
Evet maxicepe dosya eklentisi yapacam ama 44mb o yuzden yapamiyorum lutfen limiti 50mb cikartinn..

asigsasi

asigsasi

Üye
yo anlamadin beni tamam ugrastim yaptim yarin baskasi soyliyecek ondan sonra baskasi site biraz yurumeli yoksa olanaklar cok kotu
isa abi tamam uploud ediyomda yarin site koydugum dosyayi silcek ondan sonra bende olmicam sonra yorumlarda link olu link kirik
kardeşim mediafire de üyeliğin varsa link niye kısılsın sen kendin kaldırmadığın süre durur

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
yo anlamadin beni tamam ugrastim yaptim yarin baskasi soyliyecek ondan sonra baskasi site biraz yurumeli yoksa olanaklar cok kotu
isa abi tamam uploud ediyomda yarin site koydugum dosyayi silcek ondan sonra bende olmicam sonra yorumlarda link olu link kirik

Ben 3 senedir dosya yukluyorum siteye hic boyle bir istekte bulunmadim :D

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Paylasimlarda Ortalama dosya boyutları 2 ile 15 mb arasında değiyor yani senin gosterdigin istinalar dışında gereksiz birşey limitin yükselmesi.
Rus sitelerinde limit olmuyor aslinda orda paylassan sorun yasamazsin :D
abi yanlis anlama o zaman baska sitelere uploud etmemizi istiyolarsa eklenti gereksiz bir sey oluyo kaldirsinlar o zaman facebook bile java uygulamasina destek veriyor guncelleme veriyo maxicep o gereksiz bu gereksiz anlamadim gitti lutfen istemiyosaniz uste anketi hayiri secin

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
mürteza16

mürteza16

Üye
Bence limit gayet iyi. 25 mb üzeri olan dosyalarını upfile, mediafire, google drive, dropbox gibi linkleri silmeyen yerlere upload edebilirsin.

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Diyom ya gereksiz gorenler olmasina basabilir..
Bu işin oluru olsa ozan zaten bunu 100mb yapardı ama siteye gereksiz yük bindirmek istemiyorlar demekki yada depolama alanı icin bir ücret oduyorlarsa artı maliyet anlamına gelir :)

Limiti geçelim üyelerin siteye jpg yükleme yetkisi bile yok ;)

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Bu işin oluru olsa ozan zaten bunu 100mb yapardı ama siteye gereksiz yük bindirmek istemiyorlar demekki yada depolama alanı icin bir ücret oduyorlarsa artı maliyet anlamına gelir :)

abi 50mb yapsin zaten sitede belli kisilerde eklenti var oda harvurup harman savurmuyor

ee Turkiyenin en buyuk forum sitesi olunca biraz maliyet yapcak

mürteza16

mürteza16

Üye
abi 50mb yapsin zaten sitede belli kisilerde eklenti var oda harvurup harman savurmuyor
ee Turkiyenin en buyuk forum sitesi olunca biraz maliyet yapcak
Ama bunun geliri gideride var. Maliyet yaparsa gider artar, gelir azalır. 10 yıl boyunca 25 mb olarak kullanılmış. Bundan sonra değişceğini sanmıyorum.

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Ama bunun geliri gideride var. Maliyet yaparsa gider artar, gelir azalır. 10 yıl boyunca 25 mb olarak kullanılmış. Bundan sonra değişceğini sanmıyorum.
10 yil once zaten en iyi sey bile 20mb ti simdi hersey ates pahasiNot- Herseyi anket ve adminin sozu belirler nokta

asigsasi

asigsasi

Üye
10 yil once zaten en iyi sey bile 20mb ti simdi hersey ates pahasiNot- Herseyi anket ve adminin sozu belirler nokta
yazılan yorumlar seni rahatsız ediyor madem bi admine bu isteği özel mesaj yolu ile sorsan daha makul olmazmı ?

• Beğen
Tepkiler: mürteza16