İstek General Mobile Discovery Elite Neden Tutulmadı

Sponsorlu Bağlantılar

gamlı.byks

gamlı.byks

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Elite Neden Tutulmadı
Evet arkadaşlar merak ettiğim şey neden tutulmadı? Özellikler felan iyi güzeller ben beğendim açıkcası

dayannight

dayannight

Üye
fiyatı nedeniyle gmd fiyatı ucuzdu özellikleride o fiyattaki diğer telefonlara göre iyiydi ve rakibi yoktu iyi satış yaptı Elite çıktığında g2 ve nexus 5 vardı forumda genelde bin lira olarak elite in 16 gb olanı önerildi fakat 32 gb lık elite yerine nexus 5 ve lg g2 tercih edildi.

• Beğen
Tepkiler: tatar1926
blackaid

blackaid

Üye
fiyatı nedeniyle gmd fiyatı ucuzdu özellikleride o fiyattaki diğer telefonlara göre iyiydi ve rakibi yoktu iyi satış yaptı Elite çıktığında g2 ve nexus 5 vardı forumda genelde bin lira olarak elite in 16 gb olanı önerildi fakat 32 gb lık elite yerine nexus 5 ve lg g2 tercih edildi.
aynen discovery gibi mtk işlemcili discoverye rakip olabilecek telefonlar sonradan çıktı.Birde gmd servisininde yaşanan sorunlar da etkiledi.Gmd den sonra elite almak isteyenler de vazgeçti.

gamlı.byks

gamlı.byks

Üye
    Konu Sahibi
Peki onu mu önerirsiniz yoksa başka bir model mi ?konu kirliliği yapmak istemiyorum @-qarapapaq- sen nexus 5 kullanıyorsun demi memnun musun ? ben gmde ve n5 arasında kaldım hangisini önerirsin ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Peki onu mu önerirsiniz yoksa başka bir model mi ?konu kirliliği yapmak istemiyorum @-qarapapaq- sen nexus 5 kullanıyorsun demi memnun musun ? ben gmde ve n5 arasında kaldım hangisini önerirsin ?

nexus ile kıyaslanması doğru bile değil. Nexus5.

ByKatre

ByKatre

Üye
nexus 5 :oke:

0MG90

0MG90

Üye
İnşallah N5 alırsın

NEXUS

NEXUS

Üye
o ikisi arasında düşünmene dahi gerek yok her türlü nexus 5
general mobile elite'nin tasarımı çok dik ve tutarken canın acıtyor inncelerken gördümberbat bir cihaz olmuş yani kısaca nexus 5 :)

Son düzenleme:
fk555897

fk555897

Üye
Ben sana Nexus 5 almanı öneririm.General Mobile'a çoğu insan artık güvenmiyor. Tamam, Discovery'de fiyatına göre iyi donanım vardı ama kalite çok kötüydü.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
En basta dedikleri gbi 999 tl'den satisa sunulsaydi discoveryden cok satardi.Ama simdiki fiyat bandinda cok daha iyi rakipleri var ve geride kalmasi son derece normal oldu

erko merko

erko merko

Üye
Discovery'de yalan olur yakında, o fiyatlarda t50 almak daha mantıklı bence

enterneoll

enterneoll

Üye
nexus 5 varken ne desem töbe töbe :D

Üst Alt