FIFA 15 çıkmadan 16 videosu geldi!!!

Sponsorlu Bağlantılar

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
FIFA 15 çıkmadan 16 videosu geldi!!!
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

:D :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Çok gerçekçi. sistem gereksinimleri ne?

• Beğen
Tepkiler: -India-

MaxipmaN

Üye
hd3850 ayarı bir kart orta ayarda zorlanmaz bence

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
başarılı :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
hd3850 ayarı bir kart orta ayarda zorlanmaz bence
bende hd 7870 xt var watch dogs u son görüntüde kasıyor. Bunun görüntüsü daha gerçekçi bunda hele hele kasar. Senin ekran kartında hele hele hele hele kasar

MaxipmaN

Üye
bende hd 7870 xt var watch dogs u son görüntüde kasıyor. Bunun görüntüsü daha gerçekçi bunda hele hele kasar. Senin ekran kartında hele hele hele hele kasar
benim ekran kartım hd3850 değil ,xt nin ne anlama geldiğini bilmiyorum ama hd7870 olarak bakarsak o oyunu yüksek ayarda oynatmazsa o pcde cs falan oyna başka oyunu neden işin içine soktuysan artık

BelaMonte

BelaMonte

Üye
benim ekran kartım hd3850 değil ,xt nin ne anlama geldiğini bilmiyorum ama hd7870 olarak bakarsak o oyunu yüksek ayarda oynatmazsa o pcde cs falan oyna başka oyunu neden işin içine soktuysan artık
xt overlok yapılabilir anlamına geliyor. O oyun dediğin hangisi, watch dogs mu? eğer oysa o tür oyunlarda her şeyi full oynayamazsın. Her şeyi full yaparsın ama bir görüntü ayarını off tan on yaparsın, ölümüne kasar. crysis 3 te de öyleydi. Ram 4 gb bizim, oyunu kapadığımda ram %100 dolmuş oluyor, ondan da kasabilir tabi. fifa 16 bu ise sistem gereksinimleri gelsin bi bunda da kasıp kasmayacağını az çok anlarım

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
bu gerçek mi:blink: ilk defa bir oyuna para vereceğim galiba:Dfakeymiş

• Beğen
Tepkiler: -India-

MaxipmaN

Üye
xt overlok yapılabilir anlamına geliyor. O oyun dediğin hangisi, watch dogs mu? eğer oysa o tür oyunlarda her şeyi fu ll oynayamazsın. Her şeyi fu ll yaparsın ama bir görüntü ayarını off tan on yaparsın, ölümüne kasar. crysis 3 te de öyleydi. Ram 4 gb bizim, oyunu kapadığımda ram %100 dolmuş oluyor, ondan da kasabilir tabi. fifa 16 bu ise sistem gereksinimleri gelsin bi bunda da kasıp kasmayacağını az çok anlarım
antialiası her baba yiğit kullanamaz mesela fakat burda konu fifa 16 ben de tahmin yürüttüm hd3850 orta ayarda rahat oynatır diye yok senin ekran kartın kasar falan zaten oyun oynamıyorum bana i5li pc dizzeler gider satarım ihtiyacım yok

BelaMonte

BelaMonte

Üye
antialiası her baba yiğit kullanamaz mesela fakat burda konu fifa 16 ben de tahmin yürüttüm hd3850 orta ayarda rahat oynatır diye yok senin ekran kartın kasar falan zaten oyun oynamıyorum bana i5li pc dizzeler gider satarım ihtiyacım yok
EA gamese support dan mesaj attım fifa 16 nın sistem gereksinimlerini sordum cevap bekliyorum bakalım

0MG90

0MG90

Üye
3800hd series 'de nasıl gözükür acaba?

foreverthe

foreverthe

Üye
Bence bu video fake. Adamlar resmen oyuna kendi halı saha maçlarını eklemişler :D Birazcıkta sanki PC görünümü vermişler. Böyle bir şeyin olması imkansız. Bu yıl 2015 çıkacak onu göreceğiz. 1 yıl içinde bu kadar gelişme çok çok zor ama inşallah beni mort edip böyle olurlar çıldırırım ! :ehe

Türe

Türe

Üye
Çok güzel olmuş :ehe

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Bence bu video fake. Adamlar resmen oyuna kendi halı saha maçlarını eklemişler :D Birazcıkta sanki PC görünümü vermişler. Böyle bir şeyin olması imkansız. Bu yıl 2015 çıkacak onu göreceğiz. 1 yıl içinde bu kadar gelişme çok çok zor ama inşallah beni mort edip böyle olurlar çıldırırım ! :ehe
Çok güzel olmuş :ehe
fake tabi manyakmısınız ya dalgaya alıyolar oyun böyle olsa daha çok can sıkar:D yeni mi bu:scooter:

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
bazı arkadaşlar timsaha gelmiş sanırım :D üzgünüm arkdaşlar ama video ea çalışanlarının eğlenme amaçlı yaptıkları video (gerçek değil videonun fifa 16 ile alakası yok :) ). daha 10 yıl bu grafikler gelmez pcye zaten.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
bazı arkadaşlar timsaha gelmiş sanırım :D üzgünüm arkdaşlar ama video ea çalışanlarının eğlenme amaçlı yaptıkları video (gerçek değil videonun fifa 16 ile alakası yok :) ). daha 10 yıl bu grafikler gelmez pcye zaten.
bencede gelemez 10 yıla

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
FIFA 15'te Türkiye ligi olmayacakmış bu arada. yinede oyun çıkana kadar ümidimizi kesmeyelim ama olmayacak kesin gibi

Üst Alt