Yardım x3daudio1_7.dll Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

kinger1905

kinger1905

Üye
    Konu Sahibi
x3daudio1_7.dll Hatası
Merhabalar. Windows8.1 64bit işletim sistemi kullanmaktayım. Pc ye tropico 5 adlı oyunu indirdim ancak oyunu çalıştırmak istediğimde x3daudio1_7.dll hatasını veriyor. Netteki konuları inceledim x3daudio1_7.dll dosyasını indirdim C:\Windows\SysWOW64\ klasörüne de C:/Windows/System32 klasörünede kopyaladım hatta extension.dll dosyasındanda bahsedilmiş onuda kopyalamama rağmen oyun açılmıyor tek fark önceden x3daudio1_7.dll hatası veriyodu işlemleri yaptıktan sonra çalışmayı durdurdu hatası veriyor. 2 farklı windows8.1 pc de de denedim. Bir bilgisyarda oyuna giriş yaptı ( tabi hiç ses yoktu ) ancak ondada seçeneklerden birine tıklayınca oyundan atıyodu( new game , camping vs gibi seçenekler.) Yardımcı olursanız sevinirim.

fk555897

fk555897

Üye
Setup'u yönetici olarak çalıştırıp kurmayı dene.

szqn55

szqn55

Üye
oyun hatalıdır yada 8.1 desteklemiyordır

kinger1905

kinger1905

Üye
    Konu Sahibi
Fatic

Fatic

Üye
Oyunun başka bir sürümünü indir kur bence 8.1de çalışıyor Tropico 5 benim bilgisayarımda

kinger1905

kinger1905

Üye
    Konu Sahibi
Oyunun başka bir sürümünü indir kur bence 8.1de çalışıyor Tropico 5 benim bilgisayarımda
Örnek link atma şansın var mı acaba özelden. Farklı iki siteden indirdim ama ikiside codex sürümüydü başka sürüm bulamadım ben. Teşekkürler

Üst Alt