note 2 sizce normalmi

Sponsorlu Bağlantılar

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
note 2 sizce normalmi
Arkadaslar note2 nin gece sahurdan sonra sarjı % 54 dü sabah bi kalktım 43 e düşmüş normalmidir sizce normal değil ise ne yapılmalı ?
Birde sabah kalktığımda hafif bir sıcaklık vardı

Berkkk2375

Üye
Wifi bluetooth indirme gibi şeyler açıksa az bile gitmiş :pro: Değilse stand by da bu kadar yemesi :hmmm

Uygulamaaaaa

Berkkk2375

Üye
Mobil veri genelde açıktır zatende. Bilmemki note 2 hemde batarya kalibrasyonu yap MaxiCep te bir çok konu var araştır bul

Uygulamaaaaa

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Mobil veri genelde açıktır zatende. Bilmemki note 2 hemde batarya kalibrasyonu yap MaxiCep te bir çok konu var araştır bul

Uygulamaaaaa
Bu kalibrasyonlar batterystats ı silmeden olmuyormuş onun içinde root gerekiyormuş root nedir nasıl yapılır hiç bilmem

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
kardesim s3 kullaniyorum bende gece yatarken mobil veri acık olunca %12 %13 sarjım gidiyodu sana tavsiyem gece yatarken ucak moduna al ve uygulamaları kapa

• Beğen
Tepkiler: sacid589
sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
kardesim s3 kullaniyorum bende gece yatarken mobil veri acık olunca %12 %13 sarjım gidiyodu sana tavsiyem gece yatarken ucak moduna al ve uygulamaları kapa
Ya benim pilde bi bozukluk var zaten birader tam şarjla en fazla 4 saat ekran goruyorum :agla2:

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
Ya benim pilde bi bozukluk var zaten birader tam şarjla en fazla 4 saat ekran goruyorum :agla2:
4 saat ekran androidde cok iyi bence dert etme elden dusurmuyoruz hacı bu telefonlar e-posta anlık mesajlar icin uretiliyo

• Beğen
Tepkiler: sacid589
sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
4 saat ekran androidde cok iyi bence dert etme elden dusurmuyoruz hacı bu telefonlar e-posta anlık mesajlar icin uretiliyo
Kardesim onceden 6 bucuk saati gordugumu hatırlıyorum :) canımı sıkmaya başladı g2 veya z2 alabilirim paraya göre

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
Kardesim onceden 6 bucuk saati gordugumu hatırlıyorum :) canımı sıkmaya başladı g2 veya z2 alabilirim paraya göre
hacı lg g2 alınca pil sorunu yasarsan sabit batarya olcak degistiremiyeceksinki

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Dostum kalibre diye birşey yok samsungun telefonlarında olan birşey o. Belli bir süre sonra batarya problemleri baş gösterir her telefonda.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Bosa root atma biz attik bisey degismedi :D

:)

root atacaklar performans artışı felan düşünmüyorlarsa yapmaları gerekmiyor kanaatindeyim. N9 kendi kendini root eden bir telefondu. Bu android ler öyle değil. Root edince garantiden çıkarıyorlar ne alakaysa. Demek ki n9/Linux'taki gibi birde sudo yapsak, ne olacak merak ediyorum :)

Root atmak windows'u yönetici olarak kullanmakla aynı şey demek. Bilgisayarı yönetici olarak da kullansan, farklı bir işletim sistemi de kursan garantiden çıkmıyor neticede.

maxirabit

maxirabit

Üye
:)

root atacaklar performans artışı felan düşünmüyorlarsa yapmaları gerekmiyor kanaatindeyim. N9 kendi kendini root eden bir telefondu. Bu android ler öyle değil. Root edince garantiden çıkarıyorlar ne alakaysa. Demek ki n9/Linux'taki gibi birde sudo yapsak, ne olacak merak ediyorum :)

Root atmak windows'u yönetici olarak kullanmakla aynı şey demek. Bilgisayarı yönetici olarak da kullansan, farklı bir işletim sistemi de kursan garantiden çıkmıyor neticede.
iphone'a j.b. yapmakta nasıl garantiden çıkarıyorsa buda çıkarır garantiden
Bunun sebebi üreticiden farklı olarak kişisel,telefonun yazılımına müdahele etmek yüzünden

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
iphone'a j.b. yapmakta nasıl garantiden çıkarıyorsa buda çıkarır garantiden
Bunun sebebi üreticiden farklı olarak kişisel,telefonun yazılımına müdahele etmek yüzünden
Jb çıkarmıyorki garantiden garantiye yollarken sıfırla gönder sıkıntı olmuyor

Üst Alt