Haber evde mousepad yapımı! İçeri:)

Sponsorlu Bağlantılar

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
evde mousepad yapımı! İçeri:)
bu konuda evde mousepad yapımını anlatacağım gerekli malzemeler:.1 karton kutu 1 adet webcam 1 adet kağıjt yapımı: kutuyu alın kamerayı yukarı bakacak şekilde kutunun tabanına yapıstirin kutuya bir delik açın ve kameranın kablosunu delikten çıkartım kutunun ağzını kağıtla kaplayın kamera ıle mauseyi oynatan programı(linkini sonradan atıcam) açın ve mousepad hazır:)

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
bu konuda evde mousepad yapımını anlatacağım gerekli malzemeler:.1 karton kutu 1 adet webcam 1 adet kağıjt yapımı: kutuyu alın kamerayı yukarı bakacak şekilde kutunun tabanına yapıstirin kutuya bir delik açın ve kameranın kablosunu delikten çıkartım kutunun ağzını kağıtla kaplayın kamera ıle mauseyi oynatan programı(linkini sonradan atıcam) açın ve mousepad hazır:)
Videosunu izlemiştim pek te kullanışlı değil :D

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
gerekli program

0MG90

0MG90

Üye
5 lira vermek çok mu zor:D
Kullanışlı değil arkadaşın dediği gibi

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Evde yapmak daha güzel hazırcılıktan:)
görünüşü de kötü olur karton kutu çünkü bnce de 5 lira daha iyi ve bunda webcamı harcıyorsun oraya yapıştırıp mauseden daha pahalı webcam

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
görünüşü de kötü olur karton kutu çünkü bnce de 5 lira daha iyi ve bunda webcamı harcıyorsun oraya yapıştırıp mauseden daha pahalı webcam
Bak bu doğru ben denedikten sonra cıkardım webcamı

Üst Alt