İstek Xperia Z2 hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

archh

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Z2 hakkında
Arkadaşlar yarın yada pazar günü Sony Xperia Z2 almayı düşünüyorum ama 14w21 in altı olan seriler sorunlu diyolar.Kutuyu açmadan hangi seri olduğunu anlayabilme olasılığı varmıdır ?

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Merhaba kutuyu açmadan anlayamazsınız. Sd kart bölümünü açıp altındaki kızağı çekip bakmanız lazım. Bu arada 14W23 üretimli bir cihaz kullanıcısı olarak sorunuz varsa yardımcı olabirim. :bira:

0MG90

0MG90

Üye
Benim bildiğim hayır. Ama sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Teknoloji şans işi.

archh

Üye
    Konu Sahibi
İşimi şansa bırakmayıp erteleyim mi acaba telefon almayı ?

archh

Üye
    Konu Sahibi
İnş. gelmiştir.Bu arada şarjı nasıl gidiyor.En çok merak ettiğim kısmı o millet tutturmuşta tutturmuş bi ısınıyor diye

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
İnş. gelmiştir.Bu arada şarjı nasıl gidiyor.En çok merak ettiğim kısmı o millet tutturmuşta tutturmuş bi ısınıyor diye

Şarj süper. Sürekli elimde cihaz. Bugün 10.30'da çıkardım şarjdan şu an %14 daha. 4 saat gibi bir sürede şarj oluyor ama. Biraz uzun geliyor ilk başlarda. Isınma sorunu da abartılacak kadar değil. Çok ısınırsa cihaz kendisi uyarı verip açık uygulamaları kapatıyor zaten. Benim başıma da sadece 4K video çekerken 1 kez geldi bu durum.

archh

Üye
    Konu Sahibi
Şarj süper. Sürekli elimde cihaz. Bugün 10.30'da çıkardım şarjdan şu an %14 daha. 4 saat gibi bir sürede şarj oluyor ama. Biraz uzun geliyor ilk başlarda. Isınma sorunu da abartılacak kadar değil. Çok ısınırsa cihaz kendisi uyarı verip açık uygulamaları kapatıyor zaten. Benim başıma da sadece 4K video çekerken 1 kez geldi bu durum.
verdiğin bilgiler için çok saol dostum alınca yazarım yine buraya :):)

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy

archh

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada cihazı nerden aldın onu sormayı unuttum

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Bu arada cihazı nerden aldın onu sormayı unuttum

Normalde Sony Center'dan alacaktım ama üniversiteye başlayacağım için nakit ödemek sıkıntı yaratır diye düşündüm. O yüzden Turkcell'den tarife ile beraber aylık 138 Tl'ye aldım. 24 ay taksit.

archh

Üye
    Konu Sahibi
ben teknosa yada mediamarkt dan düşünüyorum hadi hayırlısı :)

• Beğen
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Mağazalara her ay yeni üretim gelir nerdeyse. Rahat olsun için

archh

Üye
    Konu Sahibi
İnş sorun yaşamam saolun :-)

xnes

Üye
Ben alalı 1 hafta oldu. Şimdi baktım da benimki 14w21 sorunlu mu şimdi telefon yani.

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
  • Beğen
Tepkiler: xnes

xnes

Üye
Kasada bir sıkıntı yok. Lens kayması fotograf çekerken mi anlaşılıyor. Bakıyorum lens kasadaki yuvarlağın tam ortasında değil sanki. Ama foto çekerken bir sıkıntı yok

• Beğen
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Kasada bir sıkıntı yok. Lens kayması fotograf çekerken mi anlaşılıyor. Bakıyorum lens kasadaki yuvarlağın tam ortasında değil sanki. Ama foto çekerken bir sıkıntı yok

Aynen o durum.Benim lenste biraz yukarıdakalıyor ama fotoğraflarda sorun yok. Bazı kullanıcıların ki bayağı kaymış oluyor. O ürünleri Sony değiştiriyor tekrar.

• Beğen
Tepkiler: xnes

xnes

Üye
Aynen o durum.Benim lenste biraz yukarıdakalıyor ama fotoğraflarda sorun yok. Bazı kullanıcıların ki bayağı kaymış oluyor. O ürünleri Sony değiştiriyor tekrar.
Evet bendeki de biraz yukarda.

• Beğen

archh

Üye
    Konu Sahibi
bugün 19:00 gibi almaya gitcem bakalım bana hangi seri gelcek :)

• Beğen

Üst Alt