Karşılaştırma Androidde Çevrimdışı Kaliteli Bir Navigasyon var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

fraps34

Üye
    Konu Sahibi
Androidde Çevrimdışı Kaliteli Bir Navigasyon var mı ?
Merhaba arkadaşlar şuan nokia 920 kullanıyorum. Biliyorsunuz nokianın here maps navigasyon hizmeti çok iyidir. Eskiden sgs2 kullanıyordum 2012 yılı filandı. O zamanlar markette adam akıllı , kullanımı kolay arayuzu sade ve hızlı çevrimdışı çalışan sesli bir harita-navigasyon uygulaması bulamamıştım.

Androiddeki tüm navigasyonları uygulamalarını denedim hepsi tırt çıkmıştı. Şimdi nokia l920 yi bırakıp xperia z2 ye geçmeyi düşünüyorum ama beni en çok duşunduren navigasyon olayı oluyor.Androidde , Nokia here maps ile kapışabilecek kaliteye sahip bir navigasyon uygulaması mağazaya geldi mi ?

Son düzenleme:

Moto_G

Üye
Merhaba arkadaşlar şuan nokia 920 kullanıyorum. Biliyorsunuz nokianın here maps navigasyon hizmeti çok iyidir. Eskiden sgs2 kullanıyordum 2012 yılı filandı. O zamanlar adam akıllı kullanımı kolay arayuzu hızlı çevrimdışı çalışan kaliteli bir harita uygulaması bulamadım.androiddeki tüm navigasyonları uygulamalarını denedim hepsi tırt çıkmıştı. Şimdi nokia l920 yi bırakıp xperia z2 ye geçmeyi düşünüyorum ama beni en çok duşunduren navigasyon olayı oluyor. Nokia here maps ile kapışabilecek bir navigasyon uygulaması mağazaya geldi mi ?
Kesinlikle sygic

• Beğen
Tepkiler: tayren
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Here drive+ kadar basarilisi yok malesef yerini tutmuyor

fraps34

Üye
    Konu Sahibi
Here drive+ kadar basarilisi yok malesef yerini tutmuyor
ARkadaşlar sygic önerince internetten son sürüm fotoğraflarına filan baktım. Arayüz olsun , haritaları olsun çok karmaşık görünüyor. Sanırım here mapsın rakibi yok , sırf bu yüzden nokiayı bırakamıyorum. Şimdi z2 yi düşünüyorum ama harita olayı benim kurtarıcım oluyor.

Sygic in arayüzü çok karmaşık ben bu arayüze baksam yolu kaybederim : ))

Bana bunun gibi basit ve seri bir navigasyon lazım : ))

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Bende yükledim baktım.Türkiye haritasi 180 mb falandi here drive+ 'da 450 küsür mb'ti.indirdim yinede.baktım ama cidden yerini tutamaz sildim :)

phasan

phasan

Üye
Arkadasım şimdilik yandex navıgasyon var ınternetlı

Moto_G

Üye
Ben sygic i zaten android için önerdim wp kulanmadığım için onu bilmiyorum

phasan

phasan

Üye
Yenı bir navıgasyon buldum denıcem guzelse tavsıye ederım

phasan

phasan

Üye
Be-on-road kullanan var mı

phasan

phasan

Üye
Ben denedim guzele benziyor navigasyin uygulamasi suan androdi ve ios ta var be-on-read navigasyon uygulamasi

fraps34

Üye
    Konu Sahibi
Ben denedim guzele benziyor navigasyin uygulamasi suan androdi ve ios ta var be-on-read navigasyon uygulamasi
Arayüzü diğerlerine göre daha sade görünüyor. Çevrimdışı türkiye haritası var mı ? Birde türkçe sesli yön tarifi yapıyor mu ?

Moto_G

Üye
Arayüzü diğerlerine göre daha sade görünüyor. Çevrimdışı türkiye haritası var mı ? Birde türkçe sesli yön tarifi yapıyor mu ?
Baktım sadede haritalarda bazı zaman sorunlar oluyormuş.

phasan

phasan

Üye
Harıta olarak birsey dıyemem ama navıgasyon guzel benım gordugum 2 seslı seslı ınsan var bırı kadın bırı erken çevırım dışı denedım oluyor 300 kusur mb mı ne turkıye harıtası ve cevırım dışı var harıtada ben hem iosta denedım ve kullanıyorum android içinde kullandım guzel arayız sadece olabılır ama takma kafana tavsıye ederım

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Here maps kadar iyi bir navigasyon yazılımı malesef yok. Ayrıca olacağı da meçhul. Nokia navteq firmasını zamanında yüklü bir meblağ karşılığında aldı. En iyi yazılımı da halen kendisi üretiyor. Tizen ve Sailfish bu yazılımı kullanıyor. Eğer yeni bir cihaz alacaksan yakında çıkacak Tizenli SgS5 veya Jolla cihazına yönelmeni tavsiye ederim.

phasan

phasan

Üye
Here maps kadar iyi bir navigasyon yazılımı malesef yok. Ayrıca olacağı da meçhul. Nokia navteq firmasını zamanında yüklü bir meblağ karşılığında aldı. En iyi yazılımı da halen kendisi üretiyor. Tizen ve Sailfish bu yazılımı kullanıyor. Eğer yeni bir cihaz alacaksan yakında çıkacak Tizenli SgS5 veya Jolla cihazına yönelmeni tavsiye ederim.
Bende nokıa n97 var onun harıtası cok guzel

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
gps nav diye bi navigasyon var markette 3 tl indirdim güzel çok sade üstüne düşeni yapıyor sadece kafa karıştırmıyor. Özellikle foursquare desteği var o çok iyi yakındaki yerlere bakabiliyorsun ya da gideceğin mekanı fourquareden seçip oraya rotayı hemen çiziyor. Görünüş olarak çok iyi daha bir yere gitmedim onunla ama tek sıkıntısı var sokak isimleri yazmıyor haritada bu eksiği olmasa ve eğer sorunsuz tarif ediyorsa güzel yorumlarda oldukça olumlu

fraps34

Üye
    Konu Sahibi
gps nav diye bi navigasyon var markette 3 tl indirdim güzel çok sade üstüne düşeni yapıyor sadece kafa karıştırmıyor. Özellikle foursquare desteği var o çok iyi yakındaki yerlere bakabiliyorsun ya da gideceğin mekanı fourquareden seçip oraya rotayı hemen çiziyor. Görünüş olarak çok iyi daha bir yere gitmedim onunla ama tek sıkıntısı var sokak isimleri yazmıyor haritada bu eksiği olmasa ve eğer sorunsuz tarif ediyorsa güzel yorumlarda oldukça olumlu
Diyelim üsküdarda davutoğlu sokağa gitmek istiyorum. Sokak isimleri yoksa ben bu sokağı nereden bulacağım : ))
Caddeyi bilmiyorum varsayıyorum.

phasan

phasan

Üye
Benım verdıgım adreste sokak isimlerıde yazıyor yenı sokak ismi olsada

Üst Alt