Ergenlik Ve Boy (Yaş 16)

Sponsorlu Bağlantılar

a.ates10

Üye
    Konu Sahibi
Ergenlik Ve Boy (Yaş 16)
Abiler 16 yaşındayım boyum 160cm
Anne : 150
Baba: 160 , 167 felanmış önceden
Abim: 174 arkadaşlar boyla ilgili sorum abimin boyuna yetişebilir miyim?
Arkadaşlar 1, 1.5 aydır göbek etrafı kıllarım belirmeye başladı bıyıklarım hafiften sertleşti ama az herhangi bi forumda göbek kılları çıktıgında ergenlik bitmeye yaklasmıstır diyo
sizce öylemedir arkadaşlar ?
Yardımlarınız için teşekkürler...

Son düzenleme:

Superfan

Superfan

Üye
21 yaşına kadar sürer ergenlik. Ergenlik 3 aşamadan oluşuyor. O senin ilk ve ya ikinci aşama bitmiştir. Boy hakkında, bol bol,süt iç. Basketbol oyna. Ama uzamama ihtimalin var.Tabi 1.80 olma ihtimali de var.

• Beğen
Tepkiler: a.ates10

a.ates10

Üye
    Konu Sahibi
Tşekkürler :)

Son düzenleme:
ByKatre

ByKatre

Üye
İnşallah Uzarsın Kardeşim Ne Dİyeyim Ki Şimdi Ama Kafay Takma Boyun Gayet Yeterli :spr

Superfan

Superfan

Üye
İnşallah Uzarsın Kardeşim Ne Dİyeyim Ki Şimdi Ama Kafay Takma Boyun Gayet Yeterli :spr

Bence gerçekleri saklamak daha kötü. 160 cm yeterli değil yani. Ama 5 yılı var. Bence 170'i geçer ama sabır gerekir.

Superfan

Superfan

Üye

a.ates10

Üye
    Konu Sahibi
Sut ve sut urunlerini yiyorum akisinia birakalim artik napak ;)

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
Superfan

Superfan

Üye
Ama yani arkadaşa şunları çok rahatlıkla önereyim.

Boy için 3 şey; Basketbol(Zıplama yani başka bir şey yok..zıplasan de yeter :D) - Süt - Uyku..

Erken kalk, erken yat. Uykunu al. Kahvaltından, gününden sütü eksik etme. Zıplama egzersizleri yap sürekli.

• Beğen
Tepkiler: ByKatre ve a.ates10
ByKatre

ByKatre

Üye
ben 187 felanım, belki daha fazla. Yani 160 kısa olur ya. Bana öyle geldi. Belki benim boyumdan dolayı bana çok kısa gelmiş olabilir ama bilmiyorum.
sende maşallah Allah nazarlardan saklasın :D

• Beğen
Tepkiler: a.ates10

a.ates10

Üye
    Konu Sahibi
Aynen :))

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
The SLayeR

The SLayeR

Üye
vala daha uzayacagini pek.sanmam herkeste olmasada cgu kiside anne baba uzun olursa cocukta uzun oluyor mesela.benim.annem babam 1 60 falan ben 24 yasindayim 1.75 im.tabi bunda erken calismamin ezilmeninde payi var ama anne baba boyuda onemli bu konuda

The SLayeR

The SLayeR

Üye
daha uzamaz en fazla 10 cm uzar cocuga umut vermeyin bsuna gen konusu iste burda ortaya cikiyor

Superfan

Superfan

Üye
daha uzamaz en fazla 10 cm uzar cocuga umut vermeyin bsuna gen konusu iste burda ortaya cikiyor

Umut vermemek imkansız. 175cm zaten çok normal bir değer. Genlerle alakalı olsa da hala uzama ihtimali var. Sonuçta 21 yaşına kadar boyu uzar diyorlar. Ha uzamayadabilir, o ayrı mesele ama umut verilebilir. Ayrıca tavsiyelerimi uygularsa ve öyle ağırlık felan çalışmazsa fazla zorlamassa bence rahat uzar 15 cm 2-3 yıl içinde

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Ben 17 yasimdayim 1.86 boyundayim kardes uzarsin diye dusunuyorum merak etme fazlada kafana takma uzamak icin hic bir sey yapmadimda akisina birakdim

Superfan

Superfan

Üye
Aynen ama bence arkadaş akışına bırakmasın. Yani uzamak için yapılabilecek her şeyi yapsın.

Berkkk2375

Üye
Umut vermemek imkansız. 175cm zaten çok normal bir değer. Genlerle alakalı olsa da hala uzama ihtimali var. Sonuçta 21 yaşına kadar boyu uzar diyorlar. Ha uzamayadabilir, o ayrı mesele ama umut verilebilir. Ayrıca tavsiyelerimi uygularsa ve öyle ağırlık felan çalışmazsa fazla zorlamassa bence rahat uzar 15 cm 2-3 yıl içinde

1,75 cmden uzunsanız bayım dünyanın %83 unden uzunsunuzdur

Uygulamaaaaa

MaxipmaN

Üye
160 kısa çünkü 160tan uzun olan kız sayısı bir hayli fazla,ama anlamadığım baban 167ymiş sonra 160 olmuş? tam tersi olmalı

The SLayeR

The SLayeR

Üye
tabi oda dgru bedenin ezilmemesi zor altnda kalmamasi lazim